Zažijte exotickou dovolenou dle vašich představ s cestovní kanceláří Monoi

0
164

Luxusní dovolená je přesně to, po čem toužíte? Vyrazit můžete klidně hned. Udělejte si radost a nechte své tělo prohřát na prosluněné pláži a vykoupejte se v blankytně modrém moři. Máme pro vás tip, kam můžete vyrazit bez ohledu na to, zda je podzim či zima. S cestovní kanceláří Monoi budete cestovat pohodlně, jasně a spolehlivě.

Pro milovníky extrémů či luxusu

Jste člověkem, který miluje aktivní odpočinek, nebo naopak si rádi lehnete na pláž a necháte slunce, aby prohřálo vaše tělo? CK Monoi má pro vás široký výběr nejrůznějších dovolených, které si zamiluje kdokoli z nás. Exotická dovolená na Srí Lance, ve Vietnamu, v Polynésii a jinde, vás nadchne svou rozmanitostí a zážitky, na které budete vzpomínat celý život.

Na druhou stranu, pokud jste člověk, který miluje akci, rád chodí po horách, poznává tradice míst a mnoho dalšího, bude pro vás například Chile či San Pedro srdcovkou. CK Monoi nenabízí pouze zájezdy, které strávíte na jednom místě, můžete si také užít jinou nabídku, a tou je dovolená na míru. Oblibou pro poznání je jak Portugalsko, Jordánsko, tak i New York, který podpoří všechny vaše smysly. Nebo vás láká pěší Safari v Keni? S výše zmíněnou cestovní kanceláří, která nabízí nápadité zážitky, jistě neprohloupíte. A věřte, že se k ní budete rádi vracet.

Podzim je pro poznání Jordánska ideální

Dovolená Jordánsko patří mezi oblíbené destinace na jaře, ale také na podzim. Jordánské království najdeme mezi oblastí Úrodného půlměsíce a Arabskou pouští. Na severu od něj najdeme Sýrii, na severovýchodě zase Saúdskou Arábii a na západě Izrael a Palestinu. Nechte se očarovat svéráznou přírodou a nádhernými výhledy, k nimž patří i překrásné a příjemné koupání v křišťálově čistém Rudém moři. A pokud prahnete po něčem, co nezažije jen tak někdo, ubytujte se v Bubble Luxotelu.