Nejvyšší čas pro plánování další letní dovolené je tu

0
163

Máme tu nepříjemnou zimu, kterou má rád jen málokdo. Abyste se zahřáli, alespoň myšlenkami na prosluněnou pláž, teplé moře a dokonalé a chutné jídlo s vůní exotiky, vyberte si dovolenou pro příští rok. Nyní je nejlepší čas pro její plánování. Prohlédněte si nabídku od Redok.cz a najděte si takovou dovolenou, která bude vyhovovat vám i vašim blízkým. Ať už to jsou poznávací zájezdy Peru, Španělsko Andalusie či Itálie Umbrie. 

Bude to Andalusie, Peru či Itálie?

Dovolená Peru je ideálem pro milovníky krásné přírody. Vyrazte společně s Redokem poznávat krásy této dechberoucí země. Například Machu Picchu, jezero Titicaca nebo mimozemské obrazce Nazca. Na druhou stranu Andalusie nabídne příjemný pobyt na plážích, jako jsou Costa del Sol, ale také poznání maurské architektury Sevilla, Córdoba a Granada. A pokud zvolíte poznávací zájezd, těšit se můžete také na horské město Ronda a mnoho dalších překrásných míst.

Pokud byste rádi zavítali někam blíž a milujete historii Itálie a jejich lahodnou pizzu, vydejte se do středověké Umbrie. Šestidenní zájezd vás nadchne a osloví zároveň. Podíváte se do místních paláců, kostelů, malebných kamenných uliček a dalších. Umbrie vám také může nabídnout vodopády a další zajímavosti. 

Možná dáte přednost Maroku?

Nebude to ani jedna z výše zmíněných destinací? Možná vás tedy očaruje Maroko. Kategorie poznávací zájezdy Maroko od Redoku nabízí netradiční exotickou dovolenou plnou zážitků a poznání. Maroko je malá zemička, která vám nabídne to, co očekáváte a mnohem víc. Ochutnejte dokonalé jídlo, podívejte se na nádherné moře a pláže, ohromující památky a mnoho dalšího. Moře je zde nádherně čisté, a proto přímo vybízí k vodním sportům. Najdeme tu převážně surfaře. Okouzlí vás také marocká kuchyně plná vůní. Dovolená Maroko vás jednoduše chytí za srdce.

Možná již Maroko znáte, a tak raději zvolíte zájezd Peru? Záleží jen na vás, čemu dáte přednost a kam vyrazíte.