Současná práce vám nevyhovuje?

0
312

Nejste spokojeni s pozicí u současného zaměstnavatele? Neposkytuje vám možnosti zvyšování kvalifikace a setrváváte již dlouhá léta na stejném místě? Jestliže nevidíte ono pověstné světélko na konci tunelu, pak vezměte osud do svých rukou a vydejte se vstříc novým zítřkům!

Bydlíte v Praze nebo blízkém okolí?

Změnu zaměstnání vám pomohou zprostředkovat rekvalifikační kurzy, které nabízejí širokou škálu nových znalostí a dovedností. Podpořeni novými poznatky a zvýšeným sebevědomím, spolu se získaným Osvědčením o certifikaci, budete mít cestu ke změně otevřenou!

Jestliže přemýšlíte nad tím, co je to rekvalifikace, sdělujeme, že se jedná o formu vzdělání, díky níž si osvojíte zcela nové odborné znalosti. Abyste byli úspěšní v hledání nového zaměstnání, je zapotřebí, aby vzdělání poskytovala instituce, která je erudovaná pro vyhlašování těchto kurzů.

Rekvalifikační kurzy mohou být i zdarma!

Avšak v případě, že jste zájemci či uchazeči o zaměstnání registrovaní na místně příslušném úřadu práce. Dokonce ani nemusíte splnit určitou podmínku doby setrvání na úřadu. Zprostředkovatel posoudí, zda jste zdravotně způsobilí pro výkon nové profese, máte kvalifikační předpoklady pro přeškolení, a zda je vůbec potřebná. Otevře i otázku, jestli po ukončení kurzu máte šanci na získání nového pracovního místa.

Vy můžete ale jít svému štěstí naproti a případnou pozici si ve vyhlédnuté firmě „pojistit“. Zprostředkovateli na úřadu práce tím dáte na vědomí, že rekvalifikaci berete zodpovědně, a máte tím pádem větší šanci na úspěch.

Do jakých oborů se můžete hlásit?

Je-li vám blízká administrativa, pak se nabízí oblast mzdového a podvojného účetnictví, daňové evidence, personalistiky, daně a online marketingu. Rekvalifikace Praha vám s empatií a vysokou profesionalitou nabízí společnost Orange Academy s.r.o. spolu s lektory, kteří mají bohatou praxi v oboru.