Příjemné ubytování v rodinném hotelu

Nemáte kde složit hlavu před odletem nebo po příletu, a hledáte proto příjemné ubytování na dosah od pražského letiště? Ubytujte se v útulném rodinném hotelu a mějte letiště v blízké vzdálenosti.

Stylové venkovské sídlo, kde se budete cítit jako v pohádce

Navštivte stylové venkovské sídlo, kde se můžete ubytovat, najíst a pobavit. Místo, kde se budete cítit jako v pohádce a kde vám nic nebude chybět. Ubytování u letiště Praha vám nabízí možnost přespání i občerstvení v příjemném prostředí. Daleko to nebudete mít nejenom k Letišti Václava Havla, ale také do centra. Rodinný hotel se nachází ve zrekonstruovaném dvoře, který na vás dýchne jedinečnou atmosférou.

Užijte si gastronomický zážitek v místní restauraci

Není nad to, mít se po náročném dni kde najíst. V místní hotelové restauraci si můžete užít prvotřídní gastronomický zážitek. Užijte si výtečné jídlo nejen skrze chuťové pohárky, ale také očima. Dopřejte si opravdové lahůdky, které spláchnete sklenicí vína či piva.

Stylově zařízené pokoje pro váš maximální komfort

O váš maximální komfort během pobytu se postarají stylově zařízené pokoje. Ty jsou dostupné v různých variantách a velikostech. Novomanželé nebo romantici ocení manželskou postel s nebesy, většímu počtu osob pak přijde vhod rodinný pokoj. Nechybí prostorná koupelna a televize. Na své si přijdou i ti, kteří preferují jednoduchost. Pro ty je skvělou volbou podkrovní pokoj, který má jedinečný vzhled díky dřevěným krovům a dalším přírodním prvkům.

Ideální místo pro svatby, konferenci, teambuilding nebo jinou firemní akci

Využijte k vašemu pobytu hotel, který je ideálním místem ke konání svateb, přespání novomanželů i hostů. Toto prostředí je jako stvořené ke konání konferencí, teambuildingu nebo dalších podobných firemních akcí.

Doporučené články