Dokonalá relaxace ve wellness hotelu s vinným sklípkem 

Zatoužili jste po změně od vysokého pracovního nasazení a stresu? Potřebujete si odpočinout? Pak je právě teď ten správný čas vyrazit do hotelu ve Františkových Lázních, kde vám nebude k dokonalému odpočinku vůbec nic chybět.

Krásná lokalita Františkových Lázní, kterou si zamilujete

Hotel Františkovy Lázně je pro odpočinkový pobyt jako stvořený. Františkovy Lázně, které jsou od roku 2021 součástí UNESCO, si jednoduše zamilujete. Užijte si procházky po lázeňské kolonádě nebo v okolí, prohřejte se v bublající lázni a pak vyrazte na masáž. Stačí si jen vybrat z široké nabídky pobytových balíčků, které nabízí www.hotelbohemia.cz.Tyto pobytové balíčky myslí opravdu na všechny. Objednat si tak můžete wellness pobyt, pobyty na víkend, pobyt pro dva nebo jiné balíčky.

Wellness procedury pro relaxaci i povzbuzení

Je čas na dokonalé uvolnění a odpočinek. Pokud se těšíte na báječné relaxační procedury, tak si rozhodně přijdete na své. Wellness hotel nabízí speciální péči v podobě luxusních masáží, koupelí, zábalů, kosmetických služeb i komplexní terapie. Co takhle třeba bylinná, pivní či čokoládová koupel? Nechte se hýčkat a udělejte něco pro vaši krásu. Vyzkoušejte třeba masáž proti celulitidě, akupresuru nebo aromaterapii. Věřte, že se budete cítit jako v sedmém nebi.

Dobré jídlo a víno samozřejmě nesmí chybět

Jako v sedmém nebi se budete cítit i v místní restauraci. Hotelová restaurace nabízí kromě české kuchyně i kuchyni světovou. Navíc má hotel Bohemia i vinný sklípek. Dopřejte si některou ze specialit, na které si opravdu pochutnáte. Sliny se vám budou sbíhat třeba na šťavnatý a dokonale propečený steak nebo japonské sushi. Po chutné večeři můžete posedět ve sklípku se sklenkou lahodného a kvalitního vína z Moravy i ze zahraničí.

Doporučené články