Connect with us

Česko

Potřebujete si odpočinout od neustálé práce a stresu?

Published

on

Každý z nás se bez přestání strachuje o uživení své rodiny, dobrý prospěch dětí, povýšení v práci, správnou opravu auta, péči o staré rodiče a tak dále. Ve výsledku jsme doslova zavalení stresem a starostmi. Přesně proto je důležité čas od času vypnout a restartovat svou mysl i tělo. Jak na to?

Víkendový wellness

Nevíte, kdy jste si naposledy opravdu odpočinuli? V tom případě je pro vás správnou volbou zimní pobyt v některém z mnoha českých wellness hotelů. Těch u nás najdete desítky a desítky, přičemž většina z nich poskytuje opravdu kvalitní služby. Jaký vás zaručeně potěší?

Dobrou volbou je zimní pobyt v Ústeckém kraji. Ten totiž nabízí nejen vyhlášené lázně, ale i nádhernou okolní přírodu. Díky tomu si vychutnáte aktivní i pasivní relax.

Zážitky na celý život

Ubytování v Ústeckém kraji přichází v mnoha různých podobách, od skromných penzionů až po luxusní hotely. Pokud si chcete opravdu užít, zaměřte se spíše na vyhlášené lázeňské město Telice. To je už po několik stovek let známé díky léčivým pramenům, takže jej v průběhu generací navštívila řada známých osobností (například Beethoven).

V současnosti vás potěší nádherným divadlem, několika kiny, jazzovým klubem, řadou výborných restaurací, několika obchodními domy, krytými sportovišti a tak dále. Stejně tak si nenechte ujít ani blízké Krušné hory, kde uvidíte neopakovatelnou přírodu. Zasněžené kopečky a lesy mají své kouzlo. Láká vás dovolená v Ústeckém kraji?

V tom případě si rezervujte ubytování na Hotel.cz. Tento oblíbený portál vám v mžiku představí nejlepší formy ubytování v jakémkoliv kraji České republiky. Svou popularitu si získal hlavně díky bezkonkurenčně nízkým cenám. Zároveň si zajistíte rezervaci během několika málo kliknutí myši, a to bez registrací, telefonování a dalších nesmyslů.

Česko

Vyrazte na dovolenou po střední Evropě

Published

on

By

Nemusíte na dovolenou k moři, stále více roste popularita zemí našeho regionu. Proč se nemrknout na místa, která jsou podobná vašemu městu či vaší zemi? Jaké lokace by vám neměly uniknout?

Ubytování v České republice

A začněme u nás, protože spousta z nás sice zná moře a jiné dálky, ale jak to máte prozkoumané doma? Kolikrát jste třeba náhodou narazili na krásné místo, které máte blízko bydliště? Jaké je ubytování v České republice? Poradíme vám, že pokud jste z Moravy, vyrazte na západ do lázeňských měst nebo i do Prahy. A třeba do Českého Krumlova jezdí lidé z celého světa. Podívejte se klidně na hotely v Českém Krumlově a ubytujte se přímo v centru pohádkového místa. A když jsme u pohádek, nemůžeme nezmínit město pohádek, Jičín. Pokud jste z Čech, vydejte se zase poznávat krásy Moravy. Co se tu nabízí? Nepřekvapí, že spojení s degustací je skoro nezbytností. Nadchne vás Pálava, moderní Brno, okouzlí vás ráz Zlína.

Hotely v Maďarsku

Raději byste za humny? Tak bratia vás uvítají. Poznejte krásy přírody Vysokých i Nízkých Tater, pobavíte se v Bratislavě, a jestli hledáte lázně, doporučujeme hotely ve Veľkém Mederu. Odtud můžete ještě dál, oblast kolem jihu Slovenska je proslulá lázeňskými místy, odtud jsou, doslova coby kamenem dohodil, ubytování v Maďarsku. I zde můžete strávit několik dní. Mrkněte třeba na hotely v Györu, což je místo rovněž proslulé svými termály. Přes den si budete užívat relaxace v bazénech a vířivkách, pak se můžete vydat na nákupy, poté si dáte něco dobrého k jídlu a potěšíte své mlsné chutě, jelikož zdejší kavárny jsou vyhlášené. Dovolenou si pohodlně naplánujte z komfortu domova, podívejte se již nyní na hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je opravdu pestrý výběr. Zde si vyberete dovolenou na míru vašim představám.

Continue Reading

Česko

Kde strávit parné léto? Přece v lázních!

Published

on

By

Přesně v tuto chvíli si všichni milovníci léta užívají výlety, koupání, dovolené a další formy zábavy. Pokud jste se celý rok netrpělivě těšili na pořádný relax, je nejvyšší čas si ho naplánovat. Kde vás přivítají s otevřenou náručí?

Krásy České republiky

V posledních letech si letní pobyt v lázních získává stále větší popularitu u všech věkových skupin. Opravdu to není jen o nekonečném válení se a rehabilitacích, ale i o sportu, skvělém jídle, romantice, poznávání a dalších zážitcích. Léto v lázních může mít stovky různých podob, takže potěší vážně všechny jedince, páry, skupiny přátel i rodiny.

Podívejte se například na lázně Teplice, které najdete v severozápadní části naší země. Ty nabízí celou řadu šikovně sestavených balíčků služeb, stejně jako nádherné okolí plné přírodních skvostů. Krušné hory jsou v tomto ročním období jako stvořené k prozkoumávání, zatímco samotné město vás potěší bezpočtem kulturních akcí, krásnou architekturou a bohatou historií.

Přesuňme se na druhý konec země, kde na vás čekají lázně Lednice. Daná část Moravy je dokonce zapsána na seznamu UNESCO, za což vděčí malebnému zámku Lednice. V okolí můžete navštívit spoustu vinic i sklípků, naučných stezek, muzeí, zámků, koupališť a dalších zážitků.

Nekonečný výběr

Zvolit si ideální lázeňský pobyt nemusí být zrovna hračka. Ať už se vydáte na sever, jih, západ, východ, či do středu naší země, máte před sebou ohromnou spoustu možností. Zajímá vás, jaké lázně splní vaše požadavky a nebudou stát balík? Pak se podívejte na internetové stránky oblíbeného portálu Spa.cz, který najdete pod výše vloženými odkazy.

Ihned se před vámi objeví stovky výhodných balíčků služeb, veškeré důležité informace i možnost zajistit si rezervaci na základě několika kliknutí myši. Je čas na dovolenou!

Continue Reading

Česko

Léto v Čechách? Správná volba!

Published

on

By

Je tu jaro, tudíž nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou. Jakmile ji totiž naplánujete, budete se moci na ni začít těšit. A to těšení na dovolenou mnohdy bývá lepší než dovolená samotná, nemyslíte?

Už víte, kam to bude? Plánujete vyrazit k moři, nebo do hor? Vyjet za hranice, či spíš zůstat v Čechách. My doporučujeme tu poslední variantu. Nejenom proto, že vás vyjde levněji. Za domovinu začínají mluvit i příznivější klimatologické podmínky. Takové Španělsko atakovaly čtyřicítky už na počátku jara. V létě tam bude k zalknutí.

Vyrazte na letní pobyt

Velmi lákavé letní pobyty jsou už teď k mání na serveru Hotel.cz. Jedná se o pobyty krátkodobé i dlouhodobé. Lázeňské, wellnessové, odpočinkové, rodinné, relaxační i aktivní. Vybírat je můžete podle oblíbenosti, ceny i doporučení ostatních klientů. Pokud byli spokojeni oni, je velmi pravděpodobné, že budete i vy.

Kam se vydat?

Orientace na serveru je jednoduchá a intuitivní. Vezměme v potaz, že jste ekologicky zaměřený milovník čisté přírody, kterému by se zamlouvala dovolená v Třeboni. Malebné městečko v jižních Čechách je obklopeno spoustou rybníků a nabízí plno hospůdek servírujících perfektně upravené sladkovodní ryby.

Kde se ubytovat?

Ubytování v Třeboni, to je třeba kouzelný designový hotel RomantiCK, který vás určitě nadchne nejen nádhernými přírodními motivy a opravdu propracovaným designem, ale i svým eco-friendly přístupem. Budete zde pít kvalitní vodu z vrtu a svítit hotelovou sluneční elektřinou.

Co v Třeboni dělat?

Pochutnávat si na vynikajících rybách i pivu z tamního pivovaru. Projíždět se na kole po březích rybníka Rožmberka a oddávat se lákavým procedurám v tamních lázních. Navštívit tamní zámek a jeho přilehlý park. Nebojte, nudit se tu rozhodně nebudete. Pro váš letní pobyt v Česku rezervujte „ubytování na Hotel.cz„.

Continue Reading

Nové články