Láká vás překrásná dovolená za příjemnou cenu? Nenechte si ujít Rhodos

Každoroční dovolená je velmi důležitou součástí našeho života. Díky ní se totiž na malou chvíli zbavíme stresu, napětí a nikdy nekončících povinností. V dnešní době se před vámi otevírá úplně celý svět. Málokterá destinace však nabídne tolik jako Rhodos. Co na něm zažijete?

Kombinace dvou kultur

Dovolená na Rhodu vás potěší neopakovatelnou synergií dvou odlišných kultur – řecké a turecké. Důvodem je poloha daného ostrova, která už po stovky a stovky let zajišťuje sžití obyvatel obou zemí.

Hlavní doménou takové dovolené jsou samozřejmě pláže na Rhodu. Ty na turistické straně ostrova nabízí pestré aktivity pro rodiče i děti, zatímco druhá větrná strana potěší milovníky adrenalinových sportů.

Jaké jsou nejkrásnější pláže na Rhodu? Mezi nejpopulárnější varianty patří Zátoka svatého Pavla u historického městečka Lindos. Na tomto místě si užijete zlatavý písek, klidné moře a ničím nerušenou relaxaci.

Mezi nejhezčí pláže na Rhodu se bezesporu řadí i Vlycha, případně Tsambika (ta je ideální pro děti). Stačí si najít fotografie zmíněných pláží a nebudete se stačit divit.

Cenově dostupná dovolená

Pobyt na Rhodu není rozhodně ničím hrozným pro vaši peněženku. Dočkáte se příjemných cen, které bývají srovnatelné s těmi českými.

Cenově přijatelné jsou i samotné ceny letenek a hotelů. V rámci daného ostrova najdete jak levné a útulné penziony, tak i dražší luxusně vybavené resorty pro náročné hosty. Velmi výhodné bývají hlavně Rhodos last minute nabídky. Kde je najdete?

Mrkněte se třeba na oblíbený portál Greece Tours, jehož název mluví za vše. V jeho prostředí si budete moci snadno vyhledat letenky, ubytování i další součásti vysněné dovolené. Během několika málo kliknutí budete mít vše vyřešené. Nenechte si ujít ani časté slevové akce na jednotlivé zájezdy.

Doporučené články