Pexeso – levný dárek pod vánoční stromek s vlastními fotkami

Jsou dárky, které i když vypadají na první pohled obyčejné, budou ve výsledku těmi nejskvělejšími. Jde o dárky od srdce. Jenomže jak na ně, aby nešlo jen o naši soukromou myšlenku, kterou obdarovaný nepochopí? Věnujte dárky s vlastními fotografiemi. Třeba pexeso.

Existují hry, které do pozadí nepotlačí ani současná mánie počítačových her, případně znovuobjevená deskománie (tedy návrat deskových her, či spíše jejich úspěch 2.0). Takovou hrou jsou třeba šachy, piškvorky na obyčejném čtverečkovaném papíře, ale též pexeso.

Pexeso je zábava. S rodinnými fotkami i skvělý dárek

Dnes se dají koupit pexesa různá. Vzdělávací, na kterých se dítě naučí poznávat rostlinky, ptáčky, či dokonce cizí jazyk. Pexesa často dělají ilustrátoři, kteří je proměňují ve skutečně nádherná umělecká díla. Existují též různé variace na pexeso, ať již skládající více než jen dva kousky skládačky, nebo jiná chytrá pexesa. To klasické však zůstává klasikou. Vyrobte si své z vlastních fotografií a použijte jej jako dárek pro své blízké.

Koho potěší pexeso s vlastními fotkami?

Tento ideální vánoční dárek je nádherným dárečkem pro vlastní rodinu. Bude bavit děti i dospělé. Může být shrnutím událostí předcházejícího roku a dovede takto zajímavě zmapovat každý rok vaší rodiny. Fotky totiž nemusí být jen součástí fotoalba. V e-shopu Dareckyproradost si svoje pexeso připravíte velice snadno.

Pexeso s rodinnými fotografiemi však můžete věnovat i babičkám, dědečkům, strejdům, tetám či sestřenicím a bratrancům. Jiné fotografie v pexesu se pak hodí pro blízké přátele a pro kolegy. S podobným dárkem věnujete nejen radost, ale i zdraví. Pexeso totiž trénuje paměť a udržuje v dobré kondici kognitivní funkce. U dětí pomáhá též v rozvoji jemné motoriky a špetkového úchopu.

Doporučené články