Kdy se vám může hodit pronájem stavební buňky?

V Česku se najde několik společností, které lidem a firmám nabízejí pronájmy stavebních buněk a obytných kontejnerů. V jakých situacích se vám tyto mobilní stavby mohou náramně hodit?

Úschovna nářadí

Stavební buňka je především určena pro firmy, jež se zabývají rekonstrukcemi a výstavbami objektů. Slouží zejména jako skladiště různého nářadí a potřeb, jež není radno nechávat jen tak volně venku, protože by je mohl někdo cizí ukrást. Může však mít mnoho podob a využít se dá k řadě jiných účelů.

Dočasný příbytek na staveniště

Není výjimkou, že se pronájem stavební buňky vyplatí i z důvodu přebývání řemeslníků (či majitelů, pokud si dům staví svépomocí) přímo na stavbě. Nemusejí pak neustále jezdit domů, na ubytovnu apod. V tom případě se jedná spíše o obytné kontejnery.

Další využití a hlavní přednosti stavebních buněk

Stavební buňky a obytné kontejnery lze dále využít jako sociální zařízení, šatny, jídelny, dokonce i stánky, pokud pořádáte třeba nějakou venkovní akci. Důležité je zmínit základní vlastnosti. Jedná se o mobilní zařízení, které vám firma na základě objednávky doveze a sestaví. Buňku pak lze v případě potřeby přemisťovat v rámci pozemku. Dalším podstatným prvkem moderních stavebních buněk bývá jejich variabilita. Dají se spojovat, díky čemuž vznikají poměrně rozlehlé mobilní stavby, v nichž může klidně přebývat několik osob naráz, případně se do nich vejde značné množství nářadí a pracovních pomůcek.

Pronajímatel stavebních buněk a obytných kontejnerů

Pronájem stavební buňky si zařídíte kupříkladu u společnosti Orange. Jde o firmu se sídlem na Borských polích v Plzni, stavební buňky však pronajímá firmám a fyzickým osobám po celé České republice. Kompletní informace a kontaktní formulář najdete na webu mobilnibunky.cz.

Doporučené články