Kvůli kratomu už nemusíte cestovat do zahraničí

0
386

Možná jste byli uživateli kratomu v době, kdy ještě nebyl u nás a jezdili jste si ho koupit do zahraničí. Možná jste na něj narazili úplnou náhodou při své zahraniční dovolené, dvouměsíčním cestování po různých koutech světa na vlastní pěst, nebo vám byl někým doporučen. Ať už je to jakkoli, dnes si ho můžete koupit v pohodlí domova přes internet od Kratomuj.cz. Zde najdete kratom ve vysoké kvalitě a různých variantách, které se neliší jen barvou.

Kratom coby nadrcené listy Mitragyna speciosa

Výroba kratomu je zajímavá a obyvatelé jihovýchodní Asie ji dokonale ovládají. Kratom je vyráběn z listů rostliny Mitragyna speciosa. Najít ji můžete právě v jihovýchodní Asii, přičemž jde o tropický strom s dlouhou historií a patří do čeledi mořenovitých, tak, jako např. kávovník.

Listy rostliny jsou bohaté na obsah alkaloidů. Tak, jako je barevně jiná žilnatina listů kratomu, liší se i složení alkaloidů, jež obsahují. Díky tomu se dá v obchodech najít zelený kratom, žlutý, bílý nebo červený kratom. Tyto všechny koupíte i ve zmíněném obchodě www.kratomuj.cz. Nechybí zde ani spousta zajímavých a užitečných informací.

Odlišnosti v barvách kratomu

Pokud se podíváme na červený „Red“ kratom, zjistíme, že se vyrábí z červenohnědých odstínů usušených listů tropického stromu Mitragyna speciosa. Tyto listy mají vysoký obsah 7 – hydroxymitragyninu, což je jeden z hlavních alkaloidů, které obsahují. Značně zastoupen je i alkaloid mitragynin.

Dříve, než dojde k usušení listů červeného kratomu, jsou na slunci několik dní fermentovány zpravidla v plastových pytlích. To, jak dlouho kvasí, má vliv na barvu listů – čím déle, tím tmavší barva vznikne. Koupit si můžete několik typů, a to např. Dragon Red, Maeng Da Red, Red Jonkkong… Navíc na stránkách kratomuj.cz teď nabízí na kratom slevy až 14 % z původní ceny.

Podívejte se a kupte si kratom, který vás nakopne do pracovního týdne nebo dne, kdy chcete podat nejlepší výkon.