Chcete si užít cestování v karavanu i na podzim? Máme pro vás skvělé pomocníky

0
418

Ne vždy se nám poštěstí a při cestách nejen na podzim, ale i během jara a léta je chladno a deštivo. V takových případech je dobré mít pomocníky, kteří pomohou se zahřátím nebo s hezkým okolím vozu, i když je kolem rozmáčená tráva nebo štěrk.

Využijte venkovní koberec před karavan

Na webových stránkách vopi.cz najdete našeho kvalitního výrobce kusových koberců i koberců v metráži. Tady ovšem můžete koupit i kvalitní koberce travní venkovní, které jsou ideální do všech venkovních prostorů nebo na terasy, kde nemůže růst tráva, nebo se jí nedaří. Na stránce https://www.vopi.cz/koberce-metraz-travni-venkovni/ se můžete přesvědčit, jak je hezká na pohled a zjistit všechny podrobnosti.

Taková umělá tráva by se dala využít i při cestování. Je ale k dispozici v lepším provedení, určená právě pro použití ke karavanům i jiným „dočasným“ domovům. Venkovní koberec před karavany vyhoví všem požadavkům na rozměry. K dostání je ve variante „Umělá tráva“ nebo „Camping“.

Model „Venkovní tráva“ je vyroben z kvalitního 100 % polypropylenového vlákna. Jde o umělý travní koberec s výškou vlasu 20 mm v příjemné zelené barvě. Zabraňuje chladu od nohou, slouží také jako výborný čistící prvek mezi venkovním prostředím a obytnou částí vozu. Koberec lze využít nejen ke karavanu, ale také k obytnému vozu, nebo třeba ke stanu.

Přednostmi tohoto venkovního koberce je snadná rolovatelnost, rubová strana je opatřena malými kanálky, jež snadno přilnou k různým povrchům, ať už kempujete na betonu, trávě nebo nerovném terénu. K dostání je v šířce až 4 m, délka je na vás.

Vyhřívané autopotahy

Aby vám bylo teplo při řízení, a to i když ještě není auto hezky prohřáté, nebo je venku ukrutná zima a vy jste prokřehlí po celodenní túře, je skvělé moci si zapnout vyhřívané autopotahy. Vopi.cz jich nabízí hned několik modelů, aby si vybral i ten nejnáročnější zájemce. Cenově jsou dostupné pro většinu z nás a za pohodlí nebo ušetřené zdraví vynaložené peníze jistě stojí.