Vyrazte na dovolenou po střední Evropě

0
465

Nemusíte na dovolenou k moři, stále více roste popularita zemí našeho regionu. Proč se nemrknout na místa, která jsou podobná vašemu městu či vaší zemi? Jaké lokace by vám neměly uniknout?

Ubytování v České republice

A začněme u nás, protože spousta z nás sice zná moře a jiné dálky, ale jak to máte prozkoumané doma? Kolikrát jste třeba náhodou narazili na krásné místo, které máte blízko bydliště? Jaké je ubytování v České republice? Poradíme vám, že pokud jste z Moravy, vyrazte na západ do lázeňských měst nebo i do Prahy. A třeba do Českého Krumlova jezdí lidé z celého světa. Podívejte se klidně na hotely v Českém Krumlově a ubytujte se přímo v centru pohádkového místa. A když jsme u pohádek, nemůžeme nezmínit město pohádek, Jičín. Pokud jste z Čech, vydejte se zase poznávat krásy Moravy. Co se tu nabízí? Nepřekvapí, že spojení s degustací je skoro nezbytností. Nadchne vás Pálava, moderní Brno, okouzlí vás ráz Zlína.

Hotely v Maďarsku

Raději byste za humny? Tak bratia vás uvítají. Poznejte krásy přírody Vysokých i Nízkých Tater, pobavíte se v Bratislavě, a jestli hledáte lázně, doporučujeme hotely ve Veľkém Mederu. Odtud můžete ještě dál, oblast kolem jihu Slovenska je proslulá lázeňskými místy, odtud jsou, doslova coby kamenem dohodil, ubytování v Maďarsku. I zde můžete strávit několik dní. Mrkněte třeba na hotely v Györu, což je místo rovněž proslulé svými termály. Přes den si budete užívat relaxace v bazénech a vířivkách, pak se můžete vydat na nákupy, poté si dáte něco dobrého k jídlu a potěšíte své mlsné chutě, jelikož zdejší kavárny jsou vyhlášené. Dovolenou si pohodlně naplánujte z komfortu domova, podívejte se již nyní na hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je opravdu pestrý výběr. Zde si vyberete dovolenou na míru vašim představám.