Zažijte výjimečný den v Zoo Praha a ubytujte se levně v Praze na jednu noc

Krásné počasí láká návštěvníky Prahy trávit čas především venku na sluníčku a čerstvém vzduchu. Vzpomeňte si, kdy naposledy jste navštívili pražskou Zoo. Pokud již to bude nějaká řádka let nebo jste ji dokonce nikdy nenavštívili, je nejvyšší čas to napravit! Vydejte se na celodenní výlet do Zoo Praha a využijte našeho tipu na ubytování v Praze na jednu noc za hubičku!

Pražská Zoo láká do jedné z nejprestižnějších zoologických zahrad světa!

V pražské Zoo na Vás čeká pestrá kolekce zvířat celého světa na 58 hektarech jedinečné přírodní scenérie a dohromady 14 pavilonů. Zlatým hřebem celé zoologické zahrady je Údolí slonů, ve kterém lze pozorovat početné stádo slonů indických včetně slůňat. Výjimečný je také Darwinův kráter, kde se nacházejí vzácní “tasmánští čerti”. V srpnu a v září se tu navíc můžete těšit na večerní prohlídky Zoo se zkušeným průvodcem a speciální technikou jako je například termovizní kamera. Některá zvířata se po západu probouzí a Vy budete moci pozorovat jejich noční život.

Ubytování v Praze na jednu noc pro méně či více náročné návštěvníky

Pokud si nepotrpíte na luxus a neočekáváte od ubytování perfektní služby na úrovni pětihvězdičkového hotelu, zvolte ubytování v ubytovně v Praze! Hlavu zde složíte v příjemných a čistých pokojích, od kterých očekávejte útulné prostředí s ideálně vybavenými pokoji. Vybírat můžete z několika druhů pokojů dle Vašich preferencí. Nejčastější volbou jsou pokoje “Standard”, ve kterých Vám nebude chybět příslušný počet lůžek a dostatek místa na uskladnění svých věcí. Na náročnější návštěvníky čeká varianta “Apartman” s kuchyňským koutem a u vícepokojových variant kuchyň s jídelnou. A to nejlepší na závěr, ubytování v Praze na jednu noc se nachází jen pár minut od centra hlavního města! A jakou variantu pokoje si vyberete Vy?

Doporučené články