Treehouse na Vysočině – netradiční pobyt v korunách stromů

Hledáte ideální místo pro pobyt v Čechách? Toužíte po originálním a netradičním prostředí uprostřed přírody, v klidu a soukromí? Pak vyrazte na Vysočinu, kde na vás čeká parádní ubytování přímo v korunách stromů. Vychutnejte si naplno luxus na dosah krásné přírody.

Nově postavený domek ve stromech

Potřebujete vypnout, odreagovat se a vyčistit si hlavu? Vyrazte do přírody a rovnou na víc dní, aby to stálo za to. Užijte si příjemný pobyt v klidu a soukromí, v přírodě nedaleko báječných výletních cílů. Netradiční ubytování v samém srdci Vysočiny – Treehouse Sokolí nabízí parádní a ničím nerušené ubytování v korunách stromů. Nově postavený domek je v provozu od listopadu 2022.

Možnost celoročního pobytu až pro 3 osoby

Treehouse nabízí možnost celoročního ubytování, a to až pro 3 osoby. Vyrazte třeba s partnerem, kamarádkou, nebo i s dítětem. Užijte si glamping, který je spojením kempování, krásy a luxusu. Tento styl je jako stvořený pro ty, kteří si chtějí odpočinout a být přitom blízko přírodě, ale i přesto si vychutnávat potřebný komfort a luxus. To všechno, a ještě mnohem více naleznete na jejich internetových stránkách www.treehouse-sokoli.cz.

Vybavení, které vám během pobytu poskytne potřebný komfort

Dům na stromě je vybavený kuchyňským koutem s jídelním stolem, takže si i hravě připravíte parádní snídani nebo oběd. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazící přihrádkou, elektrickým vařičem a kávovarem. Postrádat nebudete ani základní kuchyňské vybavení. V takto netradičním prostředí si tak dopřejete i čerstvou voňavou kávu. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v podobě sprchového koutu, umyvadla a suchého záchodu. Nechybí ani ohniště se zásobou dřeva a terasa s výhledem do údolí řeky Jihlavy. Toto místo si rozhodně zamilujete.

Doporučené články