Půjčte si obytný vůz a vyrazte s přáteli na dovolenou

0
348

Rádi vzpomínáte do časy, kdy jste chodili na střední nebo vysokou a měli čas na to, abyste se tu a tam vydali s přáteli na vodu, hory nebo jen tak se na pár dnů „ztratili“ u někoho na chalupě? I teď je to vše možné, navíc můžete podniknout zajímavou cestu, při níž budete poznávat krásné kouty naší země. Anebo ciziny. Stačí podívat se na obytné vozy, do nichž vše potřebné vměstnáte a vyrazit.

Kvalitní vůz pro 6 osob

Abyste měli i v šesti dost místa, je skvělé zaměřit se na obytné dodávky, kterém se říká i campervan. Můžete díky nim campovat, jak název napovídá, ale stejně tak můžete trávit některou noc ve voze a jinou v hotelu. Záleží na vašich preferencích.

Každopádně kvalitní půjčovna obytných dodávek vám nabídne spolehlivý vůz s mnohým vybavením, a k němu si budete moci vypůjčit spoustu jiných příjemných a praktických pomocníků.

Kupříkladu na webových stránkách obytnedodavky.eu najdete k pronájmu obytné dodávky v top stavu. Jde o vozy Renault Traficc III – Camping, které jsou právě pro cestování velmi vyhledávané. Jsou uzpůsobeny pro 6 osob, k dispozici vám bude spací prostor, vestavěná kuchyňka, předstan, také campingový nábytek a tažné zařízení, abyste si mohli naložit jízdní kola nebo zapnout vozík, pokud chcete např. na vodu s vlastní lodí.

Výbava navíc

Kromě výše uvedeného si můžete pronajmout i přenosnou LED televizi, další camingový nábytek, nosič jízdních kol pro 2 – 4 kola, dokonce vám zde půjčí i horská kola či elektrokola, hodit by se vám mohl i větší předstan, druhá kompresorová autochladnička a jiné praktické vybavení. Za zmínku určitě stojí i možnost objednat si hotové jídlo, které stačí jen ohřát. Nebudete se muset starat o vaření nebo hledat restauraci.

Rezervujte si campervan co nejdříve, aby vás nepředběhl někdo jiný. Je o ně velký zájem.