Connect with us

Akční letenky

Los Angeles z Mnichova během září a října. Letenky od 9 202 Kč

Published

on

Akční letenky na západní pobřeží USA přilákají cestovatele, pro které není problém k odletu dojet na letiště v Mnichově autem nebo spojit cestu do USA i s návštěvou bavorské metropole.

Na mnoho termínů počátkem září a po celý říjen zakoupíte zpáteční lety mezi Mnichovem a Los Angeles v Kalifornii za 372 EUR přes web aerolinky aerlingus.com.

Velkým bonusem je přestup v Dublinu. Toto letiště totiž jako jedno ze dvou v Evropě disponuje předsunutou americkou imigrační kontrolou, kterou budete procházet právě při přestupu. Tím se výrazně zefektivní čas po příletu, protože lety Aer Lingus jsou v USA odbavovány jako vnitrostátní. Po příletu do Los Angeles už vás žádná kontrola nečeká, čím ušetříte často i několik hodin času.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Zájezd na Thassos z Prahy na 15 dní za 13 490 Kč!

Published

on

By

{{ DOMAIN }} – Vyhledávač dovolené. Najděte si také nejvýhodnější dovolenou v našem skvělém srovnávači zájezdů!

Continue Reading

Akční letenky

Podzimní KATÁNIE z Prahy – 1 150 Kč

Published

on

By

Pořiďte si levné letenky na Sicílii v akci od Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou dostupné v nabídce Wizz Air už za 1 150 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si tentokrát připlatí 239 Kč na jednom směru. Nejvýhodnější letenky pořídíme na termíny v říjnu. V ceně letenek od… číst více

The post Podzimní KATÁNIE z Prahy appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Akční letenky

Letní COSTA BRAVA – 1 208 Kč

Published

on

By

Letenky z Pardubic na pobřeží Costa Brava se dostaly opět do akce. Zpáteční letenky z Pardubic do Girony pořídíme v nabídce aerolinky Ryanair už za 1 208 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na přelom července a srpna 2024. V ceně základního tarifu od Ryanair máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Přikoupit můžeme s Priority… číst více

The post Letní COSTA BRAVA appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Nové články