Connect with us

Akční letenky

Boston, Miami a New York levně z Prahy. Letenky od 7 000 Kč

Published

on

Velmi lákavé ceny směrem do USA nabízejí aerolinie LEVEL ve spolupráci s Vuelingem. Zpáteční letenky z Prahy do Ameriky zakoupíte od 284 EUR s velmi krátkými přestupy a celkovou dobou letu 15 hodin. Nenechte se však nalákat na o pár eur levnější lety, které zahrnují noční přestup na letišti v Barceloně.

V ceně jsou zahrnuta 2 příruční zavazadla a pouze za 49 EUR / cesta si můžete připlatit balíček zahrnující občerstvení během dálkového letu a 23 kg odbavené zavazadlo.

K dispozici jsou lety do Bostonu, Miami a New Yorku do 300 EUR. Do 400 EUR se můžete vypravit do Los Angeles nebo San Francisca.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Zájezd na Thassos z Prahy na 15 dní za 13 490 Kč!

Published

on

By

{{ DOMAIN }} – Vyhledávač dovolené. Najděte si také nejvýhodnější dovolenou v našem skvělém srovnávači zájezdů!

Continue Reading

Akční letenky

Podzimní KATÁNIE z Prahy – 1 150 Kč

Published

on

By

Pořiďte si levné letenky na Sicílii v akci od Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou dostupné v nabídce Wizz Air už za 1 150 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si tentokrát připlatí 239 Kč na jednom směru. Nejvýhodnější letenky pořídíme na termíny v říjnu. V ceně letenek od… číst více

The post Podzimní KATÁNIE z Prahy appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Akční letenky

Letní COSTA BRAVA – 1 208 Kč

Published

on

By

Letenky z Pardubic na pobřeží Costa Brava se dostaly opět do akce. Zpáteční letenky z Pardubic do Girony pořídíme v nabídce aerolinky Ryanair už za 1 208 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na přelom července a srpna 2024. V ceně základního tarifu od Ryanair máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Přikoupit můžeme s Priority… číst více

The post Letní COSTA BRAVA appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Nové články