Léto v Čechách? Správná volba!

Je tu jaro, tudíž nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou. Jakmile ji totiž naplánujete, budete se moci na ni začít těšit. A to těšení na dovolenou mnohdy bývá lepší než dovolená samotná, nemyslíte?

Už víte, kam to bude? Plánujete vyrazit k moři, nebo do hor? Vyjet za hranice, či spíš zůstat v Čechách. My doporučujeme tu poslední variantu. Nejenom proto, že vás vyjde levněji. Za domovinu začínají mluvit i příznivější klimatologické podmínky. Takové Španělsko atakovaly čtyřicítky už na počátku jara. V létě tam bude k zalknutí.

Vyrazte na letní pobyt

Velmi lákavé letní pobyty jsou už teď k mání na serveru Hotel.cz. Jedná se o pobyty krátkodobé i dlouhodobé. Lázeňské, wellnessové, odpočinkové, rodinné, relaxační i aktivní. Vybírat je můžete podle oblíbenosti, ceny i doporučení ostatních klientů. Pokud byli spokojeni oni, je velmi pravděpodobné, že budete i vy.

Kam se vydat?

Orientace na serveru je jednoduchá a intuitivní. Vezměme v potaz, že jste ekologicky zaměřený milovník čisté přírody, kterému by se zamlouvala dovolená v Třeboni. Malebné městečko v jižních Čechách je obklopeno spoustou rybníků a nabízí plno hospůdek servírujících perfektně upravené sladkovodní ryby.

Kde se ubytovat?

Ubytování v Třeboni, to je třeba kouzelný designový hotel RomantiCK, který vás určitě nadchne nejen nádhernými přírodními motivy a opravdu propracovaným designem, ale i svým eco-friendly přístupem. Budete zde pít kvalitní vodu z vrtu a svítit hotelovou sluneční elektřinou.

Co v Třeboni dělat?

Pochutnávat si na vynikajících rybách i pivu z tamního pivovaru. Projíždět se na kole po březích rybníka Rožmberka a oddávat se lákavým procedurám v tamních lázních. Navštívit tamní zámek a jeho přilehlý park. Nebojte, nudit se tu rozhodně nebudete. Pro váš letní pobyt v Česku rezervujte „ubytování na Hotel.cz„.

Doporučené články