Hledáte sportovní areál s ubytováním? Zavítejte na Sázavu

Chcete si dát letos na dovolené trochu do těla a užít si pestrou nabídku sportovních aktivit? Zabalte si zavazadla a vydejte se na Sázavu. Jízda autem z Prahy vám zabere necelou hodinku a užijete si aktivní dovolenou v krásném prostředí. Jakým aktivitám se během pobytu budete moci věnovat a koho všeho můžete přibrat do party?

Vyrazte k řece Sázavě s rodinou, přáteli či svým sportovním týmem

Sportovní areál s ubytováním Sporthotel Kácov nedaleko řeky Sázavy je vhodný jak pro aktivní jedince či partu kamarádů, tak pro sportovní týmy, ale také pro školy a rodiny s dětmi. Díky skvělému zázemí se totiž během svého pobytu můžete věnovat opravdu celé řadě aktivit. Součástí areálu je vnitřní posilovna a vytápěná sportovní hala, ale také hřiště na oblíbený discgolf, paintball, a dokonce lze vyrazit také do lanového parku.

Sjezd řeky na kajaku, cyklistika i pěší výlety

Pokud se budete chtít vydat na výlet do okolí, máte řadu možností. Za slunného dne si můžete sjet řeku Sázavu na kajaku, vydat se prozkoumávat okolí na kole po jedné z mnoha cyklotras, případně si obout pohorky a vydat se za poznáním po svých. Lokalita hotelu je opravdu skvělá a dovolí vám projít oblast Posázaví křížem krážem.

Sauna, bazén i skvělá nabídka jídel pro pohodlný pobyt

Areál je opravdu rozlehlý a po náročném dni si můžete jít odpočinout třeba i do sauny nebo bazénu. Starosti s jídlem nechte zcela v rukou hotelu a dovolte zaměstnancům, aby vás hýčkali jejich výbornou kuchyní.

Vyrazte na sportovní dovolenou podle svých představ a užijte si ji nedaleko Prahy, v krásném okolí řeky Sázavy. Kromě skvělého zázemí si užijete také procházení či projížďky po okolí a kdykoliv si budete moci dát do těla v posilovně, bazénu nebo třeba vyzvat své přátele a rodinné příslušníky na hru v discgolfu.

Zdroj obrázku: G-Stock Studio / Shutterstock.com

Doporučené články