Kam na zimu? Do lázní

0
146

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou? Zimní období je ideální pro relax v lázních. Počasí není zrovna vycházkové, takže si budete krásně hovět v hotelu, užívat si procedur a dokonale se zregenerujete. I prodloužený víkend vám může načerpat sílu.

Lázeňské pobyty v Česku

Do lázní nemusí jezdit pouze starší nebo nemocní, lázeňské pobyty ve formě wellness využívají i páry, kamarádky, zkrátka všichni, kteří chtějí uvolnit mysl a tělo. Nabízí se zde totiž spousta procedur, které pomohou s lehčím problémem či vás odpoutají od pracovního stresu. Zimní pobyt v lázních je navíc ideální nyní, kdy načerpáte sílu před adventem. Lázeňský pobyt vás tak postaví na nohy po všech stránkách. Nevíte, kam zajet? Co takhle Lázně Velichovky? Místo, kde se už od konce 19. století specializují hlavně na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, regeneruje se tu po úrazech, operacích kostí a kloubů či pomohou s onemocněním nervového systému. Je zde unikátní křídová slatinná zemina s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa, která je vynikající pro zábaly a koupele. Lázně vám poskytnou moderní léčebné metody, ovšem pracují s tím nejlepším, co se osvědčilo historií.

Zimní pobyt v lázních

Další místo, kde vás postaví na nohy, pokud máte třeba i potíže s váhou. Vyzkoušejte lázně Poděbrady, kde mají různé hubnoucí programy pro různě fyzicky a kondičně disponované lidi, tedy jak dospělé, starší, tak i děti. Kouzelné město nabízí relax v zeleni parků, skvostný je pohled z břehu řeky Labe, kolonádu lemují útulné kavárny. Lázně Poděbrady se specializují na léčbu kardiovaskulárního systému, léčbu pohybového aparátu a látkové výměny. Zónu klidu zde ovšem naleznou i ti, kteří si chtějí užít romantický pobyt. Zdejší procedury vás tak doslova vynesou do nebes.