Co vám přinese jarní dovolená v Tatrách?

Letní měsíce nejsou ani zdaleka jediným obdobím, v němž můžete vyrazit na luxusní dovolenou. V posledních letech raketově roste zájem o kratší jarní pobyty, přičemž se vážně není čemu divit. Po dlouhé a pochmurné zimě se lidé těší na nový nával energie a kvetoucí přírodu. Kam se musíte podívat?

Slovenské Tatry

Častým cílem tuzemských turistů je samozřejmě ubytování na Slovensku. Důvodem je krátká dojezdová vzdálenost, levné ceny, nádherná příroda a podobný jazyk. Přirozeně záleží na tom, do jaké části dané země se chystáte podívat.

Jasnou volbou jsou hotely ve Vysokých Tatrách. Těch v současné době naleznete rovnou několik desítek, tudíž si na to své přijdou i nejnáročnější turisté. Ačkoliv vám samotné ubytování poskytne celou řadu luxusních služeb (masáže, vířivku, vyhlášené restaurace a podobně), alfou i omegou je samozřejmě celé širé okolí.

To je totiž známé díky své překrásné přírodě, stovkám kilometrů tras, fantastickým výhledům a naprostému klidu před okolním světem. Nemusíte se obávat, protože opravdu nemusíte být špičkovými sportovci, abyste se dostali na většinu tamních vrcholů. Spoustu tras zvládnou i menší děti.

Rezervace raz dva

Ideální základnou pro vaše dobrodružství budou hotely ve Štrbském Plesu. Odtamtud vás čeká pouhých několik kilometrů od řady nezapomenutelných výletů. Stačí si otevřít internetový vyhledávač a nechat se inspirovat díky tipům od zkušených turistů.

Online svět vám pomůže i s rychlým nalezením ideálního bydlení a jeho rychlou rezervací. Plánujete-li dovolenou, vyberte si hotely a ubytování na Hotely.cz. Během několika málo kliknutí se před vámi objeví výčet výhodných možností, veškeré informace i kompletní ceník. Podívejte se sami a užijte si nezkrotnou přírodu v podání vyhlášeného pohoří.

Doporučené články