Právě na český trh míří nový druh cestovního pojištění

Vydat se za hranice České republiky bez cestovního pojištění je opravdu velký risk. Pokud si říkáte, že přece jedete jen kousek za hranice, tak na co cestovní pojištění, věřte, že zákon schválnosti neustále funguje. V ten nejméně vhodný okamžik se vám udělá špatně anebo si zvrtnete nohu na chodníku. Ovšem bez cestovního pojištění si veškeré výlohy na zdravotní péči musíte hradit z vlastní kapsy. V takovém Rakousku či Německu není lékařské ošetření nejlevnější záležitostí.

V současné době si můžete vybrat z nepřeberného množství produktů. Většinou jsou nabídky na stejné brdo. Jestliže tedy hledáte unikátní cestovní pojištění, zaujme vás TOP cestovní pojištění. Cena by neměla být rozhodující parametr, protože v případě pojistného plnění zjistíte, že vám pojištění nehradí převoz do České republiky, a to jen kvůli tomu, že jste chtěli ušetřit.

TOP cestovní pojištění

S vyššími limity cestovního pojištění přichází značkový produkt TOP cestovní pojištění, který vznikl na základě potřeb samotných klientů, již v minulosti už nějakou pojistnou událost v zahraničí řešili. Cílem je nabídnout nejlepší cestovní pojistku, která by byla připravena na všechny běžné problémy. Skutečně se to podařilo.

Cestovní pojištění je vhodné pro každého, kdo plánuje turistickou či pracovní cestu do zahraničí. Dokonce nezáleží na tom, zda budete sportovat, nebo se pouze válet na pláži.

Asistenční služba ERV

Jednou z hlavních konkurenčních výhod TOP cestovního pojištění je kombinace vyšších limitů a slev. Jestliže jste student, nebo pojišťujete celou rodinu, přihlaste se o slevu. Dále je připravena asistenční služba ERV, jež je vám k dispozici 24 hodin denně. Jakmile se tedy něco v zahraničí stane, kontaktujte asistenční službu, která vás nenechá ve štychu, i když budete na druhé straně planety.

Doporučené články