Connect with us

Akční letenky

Kypr (Protaras) na týden s polopenzí z Brna i Prahy. Zájezd od 11 990 Kč

Published

on

Výhodný prázdninový pobyt u moře zakoupíte s odletem v následujícím týdnu směrem na Kypr, a to konkrétně do oblíbeného letoviska Protaras.

Balíček zahrnující letenky z Brna (odlet 3. nebo 10. července) nebo z Prahy (odlet 4. července), transfer na 3* hotel nedaleko pláže a 7 nocí s polopenzí zakoupíte za 11 990 Kč pro last minute termín a za 13 990 Kč na další dva zmíněné termíny.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK fischer.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Kypr.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Matala na Krétě na týden s ALL-IN z Č. Budějovic. Zájezd od 13 990 Kč

Published

on

By

Cestovní kancelář Čedok nabízí výhodný all-inclusive zájezd s přímým letem z Českých Budějovic na Krétu.

Dovolenou strávíte v nádherném letovisku Matala na krásném jižním pobřeží Kréty. Hotel Fragiskos Beach ***, do nějž zamíříte, leží v centru malé vesničky Matala zhruba 100 metrů od pláže je dobře hodnocený.

  • 3.7. odlet v 10:10 z Českých Budějovic do Heraklionu
  • 10.7. odlet v 7:30 z Heraklionu do Českých Budějovic

Zájezd je ideální pro ty z vás, kteří od dovolené očekávají pobyt v klidném městečku s překrásnými sceneriemi i možností výletů na vlastní pěst. Do Mataly jezdí v letní sezoně autobus 6x denně z Heraklionu.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK cedok.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Krétu.

Continue Reading

Akční letenky

Madeira přímým letem z Brna na týden se snídaní. Zájezd od 13 990 Kč

Published

on

By

Nejen čistě plážové dovolené jsou letos v nabídce cestovek, a proto se na přelomu července a srpna můžete vypravit přímým letem z Brna na týdenní zájezd na portugalskou Madeiru.

Týdenní pobyt v hotelu Jardins d'Ajuda *** se zpáteční letenkou, odbaveným zavazadlem a transferem z/na letiště bude stát 13 990 Kč na osobu.

Za tuto cenu si během prázdnin těžko poskládáte individuální cestu a určitě ne s přímým letem z Brna. Hotel má navíc skvělou polohu u moře na okraji Funchalu, největšího města, z nějž můžete na výlety po Madeiře vyrážet klidně i autobusy.

S objevováním Madeiry pomůže náš průvodce po ostrově:

Continue Reading

Akční letenky

Riga na celý příští rok a spoustu termínů s Air Baltic. Letenky od 1 959 Kč

Published

on

By

Aktuální výprodej letenek lotyšských aerolinií Air Baltic vybízí k pohodlné cestě nejen do hlavního města Rigy. Zpáteční letenky z Prahy či Vídně pořídíte až do května 2025 na spoustu termínů za 79 EUR.

V ceně letenky jsou vždy 2 kusy příručních zavazadel a sedadla automaticky přidělena vedle sebe. Pokud cestujete s kojencem, máte navíc i 10 kg odbaveného zavazadla zdarma, viz zavazadla u Air Baltic.

Praktické průvodce dopravou z letiště v Rize nebo městem samotným najdete již tradičně na našem webu:

Continue Reading

Nové články