Connect with us

Akční letenky

Bali nebo Penang levně z Amsterdamu vč. zavazadla. Letenky od 11 290 Kč

Published

on

Nejlevnější letenky směrem na malajský ostrov Penang nebo na známější a populárnější indonéské Bali zakoupíte z Amsterdamu. Letenky od října do března stojí 456 EUR a letí se vždy s dvěma přestupy v Curychu a Singapuru. Hlavní lety jsou operovány aeroliniemi Swiss. Tarif zahrnuje i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Do Amsterdamu se pohodlně vč. zavazadla dopravíte nočním vlakem European Sleeper, který vyjíždí z Prahy v úterý, čtvrtek a neděli a v opačném směru v pondělí, středu a pátek. Jednosměrná jízdenka vás bude stát 39 EUR za sedačku, 69 EUR za lehátko a 129 EUR za spací kupé s toaletou.

Vzhledem k nočním odletům z Amsterdamu a naopak ranním příletům nebudete mít ale problém ani sehnat letecký přískok bez nutnosti nocování. Zpáteční letenky z Prahy vyjdou na 3 500 Kč jak u easyJet, tak nejlépe přes klm.cz, kde najdete několik odletů denně. S odbaveným zavazadlem vás však letenky vyjdou na 5 tisíc korun.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Zájezd na Thassos z Prahy na 15 dní za 13 490 Kč!

Published

on

By

{{ DOMAIN }} – Vyhledávač dovolené. Najděte si také nejvýhodnější dovolenou v našem skvělém srovnávači zájezdů!

Continue Reading

Akční letenky

Podzimní KATÁNIE z Prahy – 1 150 Kč

Published

on

By

Pořiďte si levné letenky na Sicílii v akci od Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou dostupné v nabídce Wizz Air už za 1 150 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si tentokrát připlatí 239 Kč na jednom směru. Nejvýhodnější letenky pořídíme na termíny v říjnu. V ceně letenek od… číst více

The post Podzimní KATÁNIE z Prahy appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Akční letenky

Letní COSTA BRAVA – 1 208 Kč

Published

on

By

Letenky z Pardubic na pobřeží Costa Brava se dostaly opět do akce. Zpáteční letenky z Pardubic do Girony pořídíme v nabídce aerolinky Ryanair už za 1 208 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na přelom července a srpna 2024. V ceně základního tarifu od Ryanair máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Přikoupit můžeme s Priority… číst více

The post Letní COSTA BRAVA appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading

Nové články