Spokojenost

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel jJQaBOcg a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #1885 Odpovědět
   Miroslava Hajská
   Účastník

   Víte co?? Já byla spokojená.A pevně věřím,že nás bylo víc.

  • #757153 Odpovědět
   jJQaBOcg
   Host

   1

  • #5759 Odpovědět
   Markéta
   Host

   Taky jsem letěla s CK Blue style 15.8.2007 /místo 14.8.2007/ do Monastiru, ubytování v hotelu Almaz v Hammametu, který taky neodpovídal katalogu. Hodiny strávené na letišti v Praze s dvěma dětma byly katastrofální. Taky zvažuji stížnost, ale myslím, že proti Ck nemám nejmenší šanci. Bohužel se asi ani nedočkáme vrácení peněz za ztacený den. Jejich smluvní podmínky jsou psané tak, že tomu normální smrtelník nemůže rozumět.

  • #5760 Odpovědět
   Hana
   Host

   Dobrý den,

   17.6.09 jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme trávili v Turecku a zájezd jsme si koupili u ck Blue Style. Bohužel, se musím přiklonit k vašim názorům. Tuto cestovku už nikdy. Nejen, že nás ubytovali v jiném hotelu (kompenzací byl výlet, který stál za prd a na který nás vyzvedli pozdě), zároveň už se o nás prakticky nestarali, protože jsme byli jediní češi na tomto hotelu. A při odjezdu na letiště nás vyzvedli až po urgenci mého manžela. Dovolenou jsme si nenechali pokazit, ale chování mě udělalo jasno, že s touhle cestovkou už ne. Ani jednou nezavolali, že budou mít zpoždění, vždy musel volat můj manžel, což v Turecku není levná záležitost. Jediná cestovka Blue Style měla hodně volných zájezdů, což asi potvrzuje, že stojí za prd. Přeji hezkou dovolenou všem a lepší zkušenosti. Turecko mohu ale doporučit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Spokojenost
Osobní informace: