Průvodce CK Rialto – Martin Berka, vyhněte se mu.

Úvodní stránka Fóra Dopravci a cestovky Průvodce CK Rialto – Martin Berka, vyhněte se mu.

 • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1841 Odpovědět
   Gabi F.
   Host

   Zdravím! Po otřesné zkušenosti varuji ostatní potenciální zákazníky
   této cestovní kanceláře (proti ní nic nemám, ostatní průvodci jsou fajn
   a profesionálové) před průvodcem po Anglii panem Martinem Berkou. Je zcela
   neprofesionální, chová se nevhodně nejen ke starším klientům, ale zcela
   nesmyslně šikanuje všechny. Co hůř, okrátá klienty o peníze na
   vstupném do památek. Neposkytuje základní průvodcovský servis a celkově
   znepříjemnil celou dovolenou. Pozor na něj, přijedete znechucení..

  • #5669 Odpovědět
   Merhautová P.
   Host

   Dobrý den,
   tak mi to nějak nedá a nemohu jinak, než reagovat a sdělit své zkušenosti s cestovní kanceláří Rialto a jejími externími pracovníky. Není tomu ještě ani týden, co jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu „Londýn a jihovýchodní Anglie“.
   S cestovní kanceláří máme prozatím výborné zkušenosti a byli jsme velmi rádi, když jsme se opětovně setkali s panem průvodcem Berkou.(První setkání rok 2008) Je to středoškolský učitel, pro něhož je historie vášní. Jeho znalosti a výklad, informace o dané památce či oblasti a to i velmi aktuální jsou neskutečné. Naše zkušenost je zcela opačná. Díky panu Mgr. Berkovi jsme ušetřili zhruba 25 liber na vstupech, díky skupinovým slevám aj. Myslíme si,že se našemu zájezdu věnoval nad rámec svých povinností. Přičítala jsem to jeho učitelské praxi. Zvolit si individuální plán, nebylo v žádném případě přítěží. S manželem velmi rádi cestujeme a s pár průvodci jsme se již setkali. Při loučení na letišti, kde naše skupina cca 9 lidí odlétala se s každým osobně rozloučil a pokračoval s ostatními členy zájezdu do ČR autobusem.Samozřejmostí byla i kontrolní SMS po příletu do Brna. A těsně před našim odloučením na letišti od ostatních cestujících sklidil velký potlesk…

  • #5670 Odpovědět
   Martina Š.
   Host

   Dobrý den, obvykle nemám potřebu vypisovat se na různých diskuzích, ale příspěvek od Gabi F. mne přinutil napsat pár řádků.
   Před týdnem jsem měla tu čest zúčastnit se poznávacího zájezdu „Londýn a krásy jihovýchodní Anglie“ pořádaného cestovní kanceláří RIALTO, kde nám dělal průvodce právě pan Martin Berka. Musím konstatovat, že to byl nádherný zážitek a velkou měrou se na tom přičinil právě náš průvodce, který se nám maximálně věnoval.
   S obviněním, že okrádá klienty se už vůbec nemůžu ztotožnit, já mám zkušenost právě opačnou, a to že se nám snažil vždy nějakou tu libru ušetřit na různých skupinových slevách, atp.

   Abych to shrnula, já jsem se vrátila nadšená a můžu jen doporučit, jak CK RIALTO, tak průvodce Martina Berku.

   • #5671 Odpovědět
    Susan P.
    Host

    Dobrý den všem. Reaguji na reakce k zájezdům s panem průvodcem Martinem Berkou: Úžasný člověk, který své práci rozumí, který ví, o čem mluví, byla jsem s maminkou minulý týden na zájezdě v Čechách a Drážďanech, pan Berka svým přístupem velice přispěl k naší spokojenosti. Věnoval se nám od A až do Z. Lidskost a pomoc starým lidem, prostě vše, včetně úspory peněz. A to není jen můj názor. TAKŽE OBROVSKÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU!!!!!!!

   • #5672 Odpovědět
    Petr O.
    Host

    Milá paní Jano, jako stálý klient CK Rialto jsem s nimi projezdil už nejednu sezónu a ani jednu z průvodkyň, které jsem zažil, bych nikdy nemohl označit za namyšlenou čůzu. Jak si něco takového můžete vůbec dovolit? Vždy bylo vše v klidu a s úsměvem. Vůbec tímto nechci snižovat kvality pana Berky, ale nelze, než abych reagoval a bránil všechny paní a slečny, se kterými jsem měl možnost jet. Jen tak dále, milé paní průvodkyně, a nenechte se odradit paní Janou, která by to zřejmě vše zvládla lépe. Já vám všem držím palce, protože to, s čím jsem se zatím z vaší strany setkal, se mi moc líbilo.

  • #5673 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Dobrý den,
   právě jsem se vrátila z Paříže, kde nás provázel právě pan Martin Berka a nemůžu proti němu říct půl slova NAOPAK, díky jeho výkladům a péči jsem si zájezd maximálně užila a mohu tohoto průvodce jen a jen doporučit!!!

   • #5674 Odpovědět
    Jaroslav K
    Host

    Byl jsem v tomto termínu také na zájezdě se svou manželkou a musím všechny pozitiva na pana Berku potvrdit. Byli jsme s s CK Rialto již 5x na poznávačce a všichni průvodci byli na úrovni. V roce 2014 hodláme opět využít jejich služby.

   • #5675 Odpovědět
    Martin Houserek
    Host

    Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli nemáte na pana Berku telefonní kontakt? Rád bych s ním probral nabídku spolupráce, ale telefon na něj nikde nemohu najít. Pokud můžete, pošlete mi, prosím, jeho číslo na mail houserek@seznam.cz
    Předem mockrát děkuji.

   • #5676 Odpovědět
    DuivaCZ
    Host

    Vážený, myslíte si, že pan Berka může ovlivnit, jestli se někomu vysype nebo nevysype písek na dálnici? Myslím, že čas byl naplánován naprosto standardně. Pokud byste tam byli dřív, tak byste řvali, proč tam jste tak brzy. Pa Berka je profesionál. Měla jsem tu čest s ním absolvovat již tři zájezdy (rakouské údolí Wachau, Krakov a Schneeberg) a myslím si, že je člověk na svém místě. Mohu to posoudit i z toho důvodu, že sama jsem jako průvodkyně řadu let pracovala. Pan Martin Berka ví, o čem mluví, o klienty se stará opravdu nadstandardně a dokáže zaujmout. Proto s ním jezdím. Není v jeho silách ovlivnit, kdy se na dálnici stane nehoda či ne. Buďte prosím objektivní, ten člověk si takové kritiky nezaslouží.

   • #5677 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Jak by Vám asi bylo, kdyby vám vyletělo komínem cca 3500kč x 2´= 7000kč To by jste byla stále spokojená? Zajímalo by mě jestli je pan Berka patřičně pojištěný?

   • #5678 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Člověk je spokojený do prvního průseru 🙁

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Průvodce CK Rialto – Martin Berka, vyhněte se mu.
Osobní informace: