Plavba lodí v Karibiku.

Úvodní stránka Fóra Cestování Plavba lodí v Karibiku.

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lucinka anonymní a poslední změna proběhla před 9 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #1446 Odpovědět
   petr olsar
   Host

   Pěkně jsme si naplánovali a koupili plavbu lodí Karibikem.Cestovní
   kancelář Diamod Travel z Prahy nás nalákala na moc pěknou cenu.Dokonce
   byla v nabídce jedna noc před vlastní plavbou.Na hotelu
   v Miami.Jenže najednou před nástupem cesty se dozvídáme že noc
   v Miami se mění na noc v Londýně na letišti.Nikomu nic celou dobu
   neřekli a teď nás postavili před hotovou věc.Vyvarujte se cokoli nakupovat
   u takové neseriozní cestovky.

  • #5260 Odpovědět
   Oficiální vyjádření CK Diamond Travel
   Host

   Musíme se ohradit proti zde uváděným příspěvkům, protože dochází ke zneužívání anonymity diskuzního prostředí za účelem poškození jména naší společnosti. Jedná se o velmi politováníhodnou skutečnost, která snižuje hodnotu jinak pro všechny přínosného formátu recenzí v našem oboru.

   • #5261 Odpovědět
    petr olsar
    Host

    Poškození dobrého jména CK?Zneužití anonymity prostředí?Nebude dlouho trvat co se o takových dojemných srdcervoucích slovech dozví konkretní poškození zákazníci společnosti Diamond Travel.A doloží zde čtenářům jak to v ní opravdu funguje.Nevěřím že na těchto stránkách si tato povedená cestovka dovolí to co např. na Orbionu.Kdy konkretní negativní zkušenost je vytlačena desítkami „pochval“ a „poděkování“ převelice spokojených zákazníků této CK.Kupodivu píšících v jeden den mnohdy v horizontu několika hodin.Cestovatel.cz je opravdu seriozní server ze kterého se dají čerpat zkušenosti,poznatky.Proč by měli naletět další zákazníci na něco co nemá na zdejším cestovatelském trhu obdoby.

   • #5262 Odpovědět
    okoun
    Host

    Si dělá tady Diamond Travel.Nám teda zrušili zájezd protože jsme odmítli uhradit jim vymyšlený doplatek který pohotově vytvořili když byla devalvována na podzim koruna.Po obrovských tahanicích poslali na ,vrácení‘ patřičný papír.Ten se jmenoval faktura-dobropis.A v něm bylo na místě kde to nikdo nečekal vepsáno malilinkatým písmem že se vzdáváme všech dalších jakýchkoliv nároků na peníze.Protože zákazníkovi náleželo odškodnění.Velmi mazané a zákeřné.A tihle tady pak napíší něco o zneužívání anonymity?Tihle kteří se neštítí vůbec ničeho?To už je opravdu silné kafe.

   • #5263 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Vážená paní AM, bohužel všechna jména zde uvedená jsou smyšlená 🙁 Musíte být víc kreativnější :).

   • #5264 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Jen něco málo pro autora výše uvedeného příspěvku : http://www.lupa.cz/clanky/kdo-ma-odpovednost-za-prispevky-v-internetovych-diskusich/

   • #5265 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Česká republika se píše s malým r. 😀

   • #5266 Odpovědět
    Lucinka anonymní
    Host

    Stejný problém jako všichni ostatní. Neměli pro nás kajuty, i když jsme měli zaplacené. Jedine co melo účinek? Psát a psát negativní recenze, stačí pouze pravdu, realitu a potom vám paní jednatelka sama zavolá a nabídne dohodu. Pokud stáhnete svoje recenze, vrátí peníze. Udělala jsem to tak. Máme zpátky celou částku, ale právník z ni výtahem určíte ještě něco. Takže doporučuji psát pravdu a klidně ji dat i do televize. Paní jednatelka si velice ráda čte všechny recenze a rada reaguje a vyhrožuje.ale nejlepší obrana je útok. Držím palce. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Plavba lodí v Karibiku.
Osobní informace: