Peru cestovani s Inca Reisen

Úvodní stránka Fóra Dopravci a cestovky Peru cestovani s Inca Reisen

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Yarda a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1869 Odpovědět
   Inca Reisen Peru
   Host

   :-D Hola
   cestovatele, mam cestovku v Peru. Pripravuji zajezdy po Peru, a to akcni
   trekking, rafting, cimbing, kone, buggyny na pisecnych dunach, kola, sjezd na
   kolech z ledovcu, loveni ryb v Tichem oceanu… take zoologicka
   pozorovani, archeologicke cestovani i klasicke poznavaci zajezdy. Dekuji a
   zdar Yarda Gruss :cool:

  • #5698 Odpovědět
   Yarda
   Host

   Vazeny pane, vsecny cestovni kancelare na svete maji vseobecne obchodni podminky, kde maji i storno podminky. Takze klient/jako ve Vasem pripade/ pokud nenastoupi z jakeho koli duvodu na svuj zaplaceny tour v den nastupu a predem to neoznami nemuze diktovat svevolne svoje podminky od toho jsou pravidla. Muzeme Vam ve Vasi situaci vyjit vztric a udelat toto : pokud budete mit zajem domluvime s provozovatelem lodge : Vas tour ktery jste neuskutecnili pricinou z Vasi strany muzete uskutecnit do jednoho roku , a to do 20 cervence 2016, nebo muzete sehnat nahradniky take maximalne do jednoho roku , a to do 20 cervence 2016. V obou pripadech je manipulacni poplatek 20% z ceny Vaseho tour. Toto je vynatek z vseobecnych obchodnich podminek :
   Storno podmínky
   Pro stornování objednávky produktu ze strany zákazníka platí tyto podmínky:
   V případě, že chce zákazník stornovat objednaný produkt, je povinen o tom informovat CK písemně (výhradně dopisem). Při stornování objednaného produktu má CK právo na stornopoplatek, jehož výše je závislá na době storna a ceně stornovaného produktu.
   Výše stornopoplatku:
   počet dní před 1. dnem poskytnutí
   objednaného produktu procento z ceny produktu
   více než 41 dní 10%
   40 – 31 dní 25%
   30 – 21 dní 50%
   20 – 11 dní 60%
   10 – 5 dní 80%
   méně než 5 dní 100%
   Zákazník za sebe může sehnat náhradníka. Změnu jména lze provést do 5-ti pracovních dnů před 1. dnem poskytnutí objednaného produktu. Za registraci náhradníka uhradí zákazník CK manipulační poplatek ve výši 20% z ceny produktu. Registrace náhradníka méně než 5 dní před 1. dnem poskytnutí produktu je možná jen v případě dohody zákazníka s CK. Výše manipulačního poplatku je v takovém případě individuální. Zájezd může být stornován i ze strany CK, a to při nenaplnění kapacity zájezdu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: Peru cestovani s Inca Reisen
Osobní informace: