I já byl osloven

Úvodní stránka Fóra Dopravci a cestovky I já byl osloven

 • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1881 Odpovědět
   Boni
   Host

   Také jsem se setkal s touto nabídkou. Volali mně někdy v týdnu
   (snad ve středu 13.11.). Zatím jsem se nevyjádřil, mám jim volat po
   neděli. Nic víc o tom nevím. Tak pište, pište. Možná budeme mile
   překvapení nebo taky nemile. Ahojte

  • #5724 Odpovědět
   Sarka
   Host

   Dnes mi také volali z cestovní agentury Golden Travel. Dostavila jste se na schůzku do Kutné Hory? jak vše dopadlo?

  • #5725 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Mně volali dnes a vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Strávit 2 hodiny v Kutné Hoře na prezentaci? A proč?
   Č.L.

  • #5726 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Dobrý den, s touto cestovní ageturou jsem byla s celou rodinou před 3 roky, a musím konstatovat, že i když jsme měli velké obavy,vše proběhlo jak slíbili. Prostě jsme si doslova užili dovolenou za pár korun. Klidně se mi ozvěte a dodám vám i nějaké fotografie. Nutno dodat, že jsme žádnou smlouvu do budoucna s touto agenturou nepodepsali a ani v tomto nebyl žádný problém.Klidně mi zavolejte na mobil 604816337.

  • #5727 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Také nám volali, protože jsme prý vyhráli pobytový zájezd v hodnotě 28 000,-Kč – víkend na Vranově, ovšem bez jídla.
   Že je to podraz , to je nám teď už jasné: to by ta cestovka byla velice laskavá, kdyby tolika šťastlivcům zaplatila dovolenou…

  • #5728 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Včera jsme se s manželem zúčastnili v Kutné Hoře prezentace CA Golden Travel, prezentace trvala asi hodinu, nabízeli nám účast v jakémsi cestovatelském klubu, k ničemu jsme se zatím nezavázali, obdrželi jsme poukaz na týdenní pobyt v rakouském termálním středisku pro 4 osoby, ubytování je zdarma, my si budeme platit cestu a stravu, musíme zaplatit rezervační poplatek 950,-Kč na osobu a na místě vyslechnout ještě jednu prezentaci v délce 90 minut, pojedeme tam v květnu 2008, svoje dojmy sdělím zde.

  • #5729 Odpovědět
   rs
   Host

   O tomto víkendu jsem se také dostavil na pozvání agentury Golden Travel. Byl jsem přivítán, seznámen s nabízeným poukazem a následně přesvědčován o koupi balíčku výhod a nebo přímo o koupi apartmánu. Po mém odmítnutí, protože mě nebyla oznámena cena jednotlivých nabízených akcí, jsem byl slušně, ale důrazně vyzván k ukončení schůzky a odveden z agentury.
   Myslím, že zákazník by se měl právo v první řadě dozvědět před případnou koupí ,,výhodného balíčku“ a nebo apartmánu jeho cenu, ale ta mi byla odmítnuta, že bych se ji dozvěděl až při vyplnění smlouvy.
   To si myslím je nefér a tím si moji důvěru nijak nezískali.

  • #5730 Odpovědět
   Anonym
   Host

   My jsme tam byli, přivítali nás, představili nám firmu, dozvěděli jsme se co všechno nabízejí. Asi po hodině a půl jsme odcházeli s poukazem na dovolenou, nic nebylo podmíněno žádným placením, nebo koupí dalších dovolených. Byli jsme s nimi v Rakousku a báječně jsme si to užili, celá rodina. Jediné, co jsme platili, byl rezervační poplatek 950 Kč na osobu, ale stálo to za to, ubytování na úrovni, český delegát, který byl velice ochotný…můžu vřele doporučit, je to dovča za pár kaček

  • #5731 Odpovědět
   pavel
   Host

   na strankach obrany spotrebitelu neni o golden travel kutna hora ani zminka,je tam o podobne se jmenujici firme,ktera nema s golden travel kutna hora nic spolecneho.Nez priste zacnete na nekoho neco hazet a pomlouvat,prectete si pozorne nazvy firem…

  • #5732 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Jmeno firmy neni podstatne, ale jmena majitelu – jednatelu!!! Je jedno jestli se to jmenuje Golden Travel Praha či Kutná Hora nebo jakoliv jinak, jestliže to vede stále ten samý člověk, jedná se o ten samý podvod. Ale klidně do toho jděte, o čem by jinak Občanské Judo nebo Černý ovce točili reportáže……..

  • #5733 Odpovědět
   Anonym
   Host

   když už tak těch stránkách je to o Golden Travel Europa v Praze a ne v Kutné Hoře a to je velkej rozdíl

  • #5734 Odpovědět
   Anonym
   Host

   podraz to není….my sme s nima byli už v loni a bylo to super ta hodnota je za poukaz v Rakousku a je to reklama…protože je to jaro a podzim…ale stejně to byla paráda….na hotelu seme si koupili i členství a už sme tam byli letos na lyžích a teď pojedem v létě do portugalska přes Interval International….takže to funguje…to je asi vše co bych vám k tomu řekl.

  • #5735 Odpovědět
   Anonym
   Host

   můžu Vám zavolat? Chtěl bych se na něco zeptat.
   Martin

  • #5736 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Nakonec jsme nikam nejeli, protože v námi vybraných termínech neměli volné místo – nebo nechtěli mít…

  • #5737 Odpovědět
   Tonda
   Host

   Když to všechno chválíte určitě víte detaily,tak nám prozraďte co je za tím a s čím člověk musí počítat.Možná to mnoha lidem ušetří cestu do Kutné Hory.

  • #5738 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Pan Renč a Jandura jsou oba z Nymburka, ročník 77 a 78, oba vlastnili GOLDEN TRAVEL, s.r.o. Je ale pravda, že teď má každý svou společnost obdobného názvu. Tolik pro upřesnění.

  • #5739 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Také já řeším podobný problém. Volali a chtějí schůzku. Jsme s manželem docela nedůvěřiví. Přečetla jsem si celou diskuzi a trochu mne zaráží, že pochvaly na firmu píše anonym. Proč anonym a ne třeba Pavel nebo Karla? Moc to na důvěře alespoň u mne nepřidalo.

  • #5740 Odpovědět
   Elfa
   Host

   Dobrý den , právě před chvilkou jsem rázně ukončila rozhovor s paní, která mě volala z mobilního čísla 605 266 005 za společnost Golden Travel z Kutné Hory a jménem pana ředitele Jandury… je více než jasné, že je to další pokus jak zbohatnout na lidské důvěřivosti!!! 🙁 Několikrát jsem narušila její monolog otázkou a nakonec bylo jasné, že se musíme zúčastnit nějaké prezentace!!!Ptala jsem se i na jejich internetové strányk a ty jsou http://www.goldentravel.cz, ale jsou téměř nic neříkající a s normální CK nemají nic společného!

  • #5741 Odpovědět
   Anonym
   Host

   dobrý den, s panem Renčem jsem měl schůzku cca před rokem v golden travel kutná hora, tak tady nepište, že s ní nemá nic společného. Jsou to podvodníci.

  • #5742 Odpovědět
   Pačuta Libor
   Host

   Podle reakcí nevím co si mám o společnosti myslet.Je jasné, že dnes Vám nikdo nedá nic zadarmo.Tak v tom asi něco bude.
   Volali mi dnes a mám 100 chutí se přesvědčit na vlastní kůži v Kutné Hoře. Mám to z Břeclavi tam a zpět cca 430km a 6 hodin jízdy, takže jestli je to nějaká léčka budu pěkně nas….! O výsledku budu informovat zde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: I já byl osloven
Osobní informace: