Doprava do Rumusnka (Fagaraš)

Home Fóra Cestování Doprava do Rumusnka (Fagaraš)

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Kony a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1340 Odpovědět
   gbelouz
   Host

   Ahoj, ke konci srpna se v +-6 lidech chystáme do Rumunska do pohoří
   Fagaraš. Rádi bychom se tam dopravili tak nejlevněji, jak jen to půjde, a
   tak bych vás poprosil o jakékoliv aktuální zkušenosti s dopravou
   z Česka do Rumunska. Díky

  • #5136 Odpovědět
   tomasino
   Účastník

   Ahoj, já mám zkušenost s cestou z Prahy do Kluže a obráceně. O žádném přímém spoji nevím, takže jsem přestupoval v Budapešti. Studentem z Prahy je to do 500 Kč. No a pak do Kluže jsem přesedal na mikrobus, který vyjde na 100 lei (600 Kč?): http://www.huben.ro/. Výhoda je, že tyhle autobusy zastavují kousek od sebe, tak 50 metrů, takže není třeba žádný velký přesun přes Budapešť (ten mikrobus stojí na takovém malém parkovišti kousek od zastávky, kde zastavuje Student). Cesta těmi autobusy trvá tak 16 hodin + nějaká mezera mezi spoji. Tak doufám, že to trochu pomohlo.

  • #5137 Odpovědět
   Kony
   Host

   Ve více lidech se vyplatí jet autem do Rumunska. Jenom je to víc starostí než autobusem nebo vlakem. Kouknul bych na přímé spoje, kolik vychází. Tady lehké info o „dopravě do Rumunska“:http://www.ara.cz/rumunsko/doprava. Osobně bych doporučoval leteckou dopravu. Pokud to člověk vychytá, tak lze sehnat letenky opravdu levně, zvlášť takhle v předstihu. Pár tipu jak sehnat opravdu levnou letenku najdeš v novém článku na Ara.cz v sekci rady na cestu. Chce to porovnat všechny varianty, jelikož v šesti už to chce větší auto nebo dvě a to už nemusí být lehké.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: Doprava do Rumusnka (Fagaraš)
Osobní informace:
- Advertisement -Česká video produkce, vytváří i cestovatelské blogy!