Aktualně o hotelu

Úvodní stránka Fóra Ubytovny a kempy Aktualně o hotelu

 • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #1962 Odpovědět
   Martina
   Host

   Dobrý den V tomto hotelu jsem byla s rodinou před pár dny.
   Personál byl příjemný a ochotný.

   Ručníky na pokoji byly.Hezké,měk­koučké…bohužel nebylo je
   kam dát,v koupelně jsme nenašli ani jeden háček,nic.

   Snídaně v pořádku. Večeře….no slabota….proč proboha
   krmí pan šéf hosty rozprávkama o domácí stravě dle babiččiných
   receptů???

   Jak uboze potom vypadá 2×týdně servírovaná instantní bramborová
   kaše,1×kupovaný polotovar uzené kuřecí stehno, 1×kupované
   vdolečky a 1×ohřáté kupované uzené maso…?? Nebyl
   k dispozici jídelní lístek večeří,takže každá večeře byla
   překvapením.

   A VRCHOL…v době snídaně i večeře personál kouřil
   v restauraci(jí­delně).

   Pokoje…jedna skříň a dva stolečky v pětilůžkovém pokoji,
   žádná lampička a jedno nuzné centrální světlo neumožní po setmění
   ani číst. O levných polštářích,na kterých spát je trest raděj
   nemluvím.

   Pravda je,že v této lokalitě jde o levnější
   ubytování…ale…my se jistě jako spokojení hosté nikdy
   nevrátíme.

  • #5827 Odpovědět
   M. Sikorová
   Host

   Kouření personálu v restauraci během snídaní a večeří jsem zapomněla připsat. Po upozornění, že nám to vadí, nám bylo sděleno, že je tam tak skvělé odvětrávání, že to nemůžeme vůbec cítit, což samozřejmě nebyla pravda.Ještě musím dodat, že servírky a pokojské byly milé a ochotné, a v žádném případě není v jejich silách něco v tomto zařízení měnit:-)

   • #5828 Odpovědět
    D.Kašovský
    Host

    Vážená paní Sikorová, máte pravdu ve všem, co jste napsala. Je toho ale určitě mnohem víc, ale ani se mi na to nechce vzpomínat, protože se mi okamžitě chce zvracet. Jo a ještě jednou zařídíš ubytování u takového magora v takové kůče, tak si mně nežádej 😆 😆 😆

   • #5829 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Souhlasíme se vším výše řečeným..nutno dodat, že hodnotíme HOTEL ne „UBYTOVNU“!

    Jezdíme hodně po Čechách, často i pod stan, takže jsme zvyklí na ledacos, ale cena vždy odpovídala kvalitě.
    Toto už bylo přespříliš, proto jsme se rozhodli zveřejnit naše poznatky, aby se nikdo další nenapálil tak jako my.

    Měli jsme celkem dobré počasí, což byla naše jediná spása.
    Na pokoji jsme neměli ručníky, špinavá koupelna snad pamatovala minulý režim a teplá voda z ještě staršího bojleru tekla úplně rezavá. Vybavení pokojů obsahovalo pouze 1 skříň, 2 skládací lehátka a 2 postele. O stolu s židlemi jsme si mohli nechat zdát. Lednička nám byla nabídnuta za poplatek 100 CZK/den!
    Snídaně v hotelu byly celkem v pohodě. Jogurty asi zrovna přivezli čerstvé:-) Jen kafe ze džbánku na baru bylo fakt hnusný.
    Bohužel jsme si zaplatili polopenzi, což byla chyba..večer se každý den opakovalo to samé – polotovary a polotovary (bramborová kaše z pytlíku, hranolky, maso z konzervy…). Dál není co dodat.
    Ceny nápojů odpovídají hotelům poněkud luxusnějšího charakteru, avšak kvalita nikoliv (rozlévaná neoriginální Cola za 39 CZK/3 dcl vypovídá o všem).
    O majiteli jsme si za dobu pobytu udělali svůj názor. Je to nerovný člověk, který si za vše „navíc“ (i za běžný standard) nechá náležitě zaplatit, nicméně je velmi schopný řečník. Dále to raději nebudeme rozvádět.

    Tento hotel už NIKDY!!!

   • #5830 Odpovědět
    Anonym
    Host

    Pozor na krYtYcké zvIkání DavYde. ❗

  • #5822 Odpovědět
   M. Sikorová
   Host

   Nejsem brigádnice, ale zákazník. A tento hotel rozhodně nedoporučuji. V tomto hotelu neplatí náš zákazník, náš pán, ale přesně opačně. Na dovolené nás v tomto penzionu bylo 45 platících, takže slušný kšeft. Pan majitel nám dal slevu, protože nám omylem nevyšlo ubytování jinde,ale pak nám tuto slevu stále připomínal. Ohniště se pronajímalo za nekřesťanské peníze, byli bychom samozřejmě ochotni zaplatit za dřevo, ale 3 000,- Kč za 3 použití, to je trochu silné kafe. Pronájem lednice na 7 dní 700,- Kč. Chtěli jsme místnost na večerní posezení (restaurace se zavírá ve 22:00) po menším ukecávání nám byla tato poskytnuta včetně židlí, takže v tomto nám pan majitel vyšel vstříc. Jinak snídaně byly dobré, velký výběr, ovšem s večeřema už to tak slavné nebylo. Když bylo maso, většinou bylo dost tlusté, takže se ve velkém vracelo a o první večeři, což byl ohřátý polotovar, ani nemluvím. Ručníky na pokojích nebyly, kelímky nebo sklenice také ne a koupelny se neulízely celý týden.U hotelu není jediná houpačka nebo pískoviště pro děti, krmicí židlička v restauraci pro batole také ne. Takže pro rodiny s malými dětmi dost nevhodné. Kočárek si nesmíte vzít k pokoji, špiníte koberce. Nekteré pokoje neměly funkční okna, takže se nedalo vyvětrat, konkrétně se jednalo o bezbariérový pokoj v přízemí. Přesto, že je možný přímý vstup z ubytovací části do kolárny, musíte obcházet venkem celý hotel, což je s malýma dětma celkem nepříjemné a hlavně zbytečné. Ceny nepřiměřené, hlavně u nealka. Na čepu Starobrno 29,- Kč. Hotovky žádné, steaky chuťově výborné, ale cenově taky:-) Okolí je krásné, vyžití také, takže Přední Výtoň doporučuji, ale v jiném ubytovacím zařízení.

  • #5823 Odpovědět
   Machová
   Host

   Dobrý den, hotel Western NEdopoučuji. Proč? Vše podstatné bylo řečeno ve výšše zmíněné recenzi. Jen dodám k snídaním, vcelku dobré, ale prošlé jogurty 😳 a místo másla nakrájený tuk (nevím jaký, nerozpoznám) si pan hoteliér mohl odpustit. Holt, chtěl trhnout na všem.

  • #5824 Odpovědět
   Anonym
   Host

   PS: Jediná ochotná byla slečna, která se pořád usmívala a jako jediná dělala, co se dalo. Děkujeme Vám:)

  • #5825 Odpovědět
   Anonym
   Host

   A ještě by si mohl personál oblékat nějaké stejnokroje, aby to vypadalo alespoň trochu na úrovni.

  • #5826 Odpovědět
   Anonym
   Host

   Souhlasím se vším, co je tady napsané. Opravdu netuším, jak něco jako tohle může být 3 hvězdičkový hotel.Špinavá okna, příšerně špinavé koberce, rozpadající se nábytek, žádná televize-natož satelit, který je prezentován jako vybavení pokojů a všechno se řídí heslem, že „zadarmo ani kuře nehrabe“. Za pronájem sálu 250kč na hodinu a kulečník? Ano, samozřejmě, za 100kč na hodinu jistě. Na začátku si paní majitelka všecko vychválila, jak mají vše perfektní, jak zatím neměli žádné stížnosti, že stačí říct a všechno bude a bohužel skutek utek. Strava je prý domácí a na náš dotaz, jak fungují večeře, nám sdělila, že „manžel vždy něco uvaří“. Bohužel nám nikdo neřekl, že tohle jídlo by mnohdy ani pes nežral a jídlo je týden co týden stejné. Nemluvě o cenách pití. Deci perlivé či neperlivé vody za 9kč a coly, fanty či spritu za 13kč a to z pet lahví. A vídeňská káva za 45, která se nedala pít,nebo instatní za 40,to byl bonus. Neberte to!
   Takže upřímně, Přední Výtoň je moc krásná, ale kdo si nechcete nechat zkazit dovolenou příšerným ubytováním a jídlem, jeďte do kteréhokoliv jiného hotelu, kterých je zde hned několik a přístup k zákazníkovi je úplně jiný.
   P.S.: Člověk dokáže pochopit, že od dob nedávno minulých, kdy byl prý hotel vyhlášený, už nějaký ten pátek uběhl, ale hodně věcí je i o jednání majitelů s lidmi a to je v tomhle případě opravdu příšerné. Tady jde hlavně a jen o zisk.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Aktualně o hotelu
Osobní informace: