Re: „hotel“ Western

Úvodní stránka Fóra Ubytovny a kempy Aktualně o hotelu Re: „hotel“ Western

#5826
Anonym
Host

Souhlasím se vším, co je tady napsané. Opravdu netuším, jak něco jako tohle může být 3 hvězdičkový hotel.Špinavá okna, příšerně špinavé koberce, rozpadající se nábytek, žádná televize-natož satelit, který je prezentován jako vybavení pokojů a všechno se řídí heslem, že „zadarmo ani kuře nehrabe“. Za pronájem sálu 250kč na hodinu a kulečník? Ano, samozřejmě, za 100kč na hodinu jistě. Na začátku si paní majitelka všecko vychválila, jak mají vše perfektní, jak zatím neměli žádné stížnosti, že stačí říct a všechno bude a bohužel skutek utek. Strava je prý domácí a na náš dotaz, jak fungují večeře, nám sdělila, že „manžel vždy něco uvaří“. Bohužel nám nikdo neřekl, že tohle jídlo by mnohdy ani pes nežral a jídlo je týden co týden stejné. Nemluvě o cenách pití. Deci perlivé či neperlivé vody za 9kč a coly, fanty či spritu za 13kč a to z pet lahví. A vídeňská káva za 45, která se nedala pít,nebo instatní za 40,to byl bonus. Neberte to!
Takže upřímně, Přední Výtoň je moc krásná, ale kdo si nechcete nechat zkazit dovolenou příšerným ubytováním a jídlem, jeďte do kteréhokoliv jiného hotelu, kterých je zde hned několik a přístup k zákazníkovi je úplně jiný.
P.S.: Člověk dokáže pochopit, že od dob nedávno minulých, kdy byl prý hotel vyhlášený, už nějaký ten pátek uběhl, ale hodně věcí je i o jednání majitelů s lidmi a to je v tomhle případě opravdu příšerné. Tady jde hlavně a jen o zisk.