Re: CK Mayer Crocus – šokující zkušenost – pozor!!!

Úvodní stránka Fóra Dopravci a cestovky CK Mayer Crocus – šokující zkušenost – pozor!!! Re: CK Mayer Crocus – šokující zkušenost – pozor!!!

#5679
Průvodkyně
Host

Vážená paní, pracuji jako průvodkyně a po přečtení Vašeho příspěvku musím konstatovat, že postup kolegyně, na které jste nenechala nit suchou, byl správný a naprosto s ním souhlasím. Většina laické veřejnosti považuje našeho povolání za velmi romantické a ani netuší, jaká na nás leží zodpovědnost. Dodržování časů stanovených průvodcem má své odůvodnění a smysl, a pokud to někdo záměrně sabotuje (jak z Vašeho líčení opravdu vyplývá), nezbývá, než se zachovat stejně, byť má tento člověk „handicap“. My vskutku nejsme sociální asistenti, a pokud člověk jede na skupinový zájezd, musí počítat s tím, že bude dodržovat základní pravidla. Asi málokdo si uvědomuje, že pokud jste třeba měli zaplacenou večeři a nepřijeli byste včas, mohli byste dojet v době, kdy už je zavřená kuchyně, večeři už byste nedostali a „neodskákal“ by si to tento pán, ale průvodkyně. Pokud je v tomto případě někdo zodpovědný a na vině, tak je to jeho rodina a příbuzenstvo, kteří takového člověka nechali odjet samotného. Dítě byste také pustila samotné na zájezd?
P.S: Předpokládám, že ta jediná spravedlivá osoba z celého zájezdu, která se rvala za práva „handicapovaných“, jste byla vy. Gratuluji!