Connect with us

Akční letenky

Za pár stovek do ZADARU – 638 Kč

Published

on

V dnešní nabídce levných letenek od Ryanair se můžeme vydat za pár stovek do Chorvatska. Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru jsou dostupné už za 638 Kč. Za nejnižší cenu pořídíme kratší termín v polovině května 2024. I další květnové termíny jsou pak dostupné do tisícovky. V ceně letenek od Ryanair máme vždy malé příruční… číst více

The post Za pár stovek do ZADARU appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Havaj se zavazadlem z Frankfurtu na jediný termín. Letenky od 520 €

Published

on

By

Letecká společnost Condor má aktuálně v prodeji na jediný termín v září velmi atraktivní ceny zpátečních letenek za 520 EUR i s odbaveným zavazadlem do 23 kg z Frankfurtu do Honolulu.

Odlety jsou možné 3., 7., nebo 12. září, návrat zpět 24. září. Za cenu 560 EUR můžete vybírat i návraty 22. nebo 29. září.

Chcete-li cestovat pohodlněji již z Prahy letecky, můžete rovnou přes koupit zpáteční letenku z Prahy za 740 EUR na nejlevnější termín, resp. za 780 EUR na ostatní dva termíny.

Letenky z Frankfurtu i Prahy zakoupíte přes web condor.com. Aktuálně je dostupných 7 míst na každém letu.

Lety tam mají přestup na relativně malém letišti Anchorage, které je pro přestupy rozhodně přívětivější než tradiční Los Angeles, San Francisco nebo Seattle.

Lety při zpět mají přestup v kanadském Vancouveru, což znamená, že musíte disponovat elektronickým povolením vstupu do Kanady eTA za 7 CAD. Přestup má přes 9 hodin, takže jej můžete využít i k návštěvě Vancouveru.

Havajské ostrovy patří k destinacím, které kompletně pokrýváme našimi průvodci:

Continue Reading

Akční letenky

Riga na celý příští rok a spoustu termínů s Air Baltic. Letenky od 1 959 Kč

Published

on

By

Aktuální výprodej letenek lotyšských aerolinií Air Baltic vybízí k pohodlné cestě nejen do hlavního města Rigy. Zpáteční letenky z Prahy či Vídně pořídíte až do května 2025 na spoustu termínů za 79 EUR.

V ceně letenky jsou vždy 2 kusy příručních zavazadel a sedadla automaticky přidělena vedle sebe. Pokud cestujete s kojencem, máte navíc i 10 kg odbaveného zavazadla zdarma, viz zavazadla u Air Baltic.

Praktické průvodce dopravou z letiště v Rize nebo městem samotným najdete již tradičně na našem webu:

Continue Reading

Akční letenky

Bristol z Prahy v září od čtvrtka do pondělí. Letenky od 993 Kč

Published

on

By

Po dlouhou dobu si easyJet užíval výsadní postavení na lince Praha – Bristol a levné letenky se daly obvykle sehnat jen na termíny s více než půlročním předstihem.

Příchod Ryanairu na tuto trasu však ukazuje první výsledky a easyJet proto reaguje snížením cen zejména na termíny na konci září a začátku října.

Z vod levných letenek jsme dokonce vylovili i zpáteční cestu pod tisícovku, což se do Bristolu už dlouho nestalo.

  • 26. – 30.9. za 993 Kč
  • 3. – 8.10. za 1 127 Kč
  • 10. – 15.10. za 1 127 Kč

Po nákupu letenek začněte plánovat pobyt v Bristolu, ale i výlety do okolí. Třeba do blízkého Cardiffu nebo na útesy Valley of Rocks.

Continue Reading

Nové články