V byznys třídě z Vídně do Singapuru a na Filipíny. Letenky od 37 009 Kč

0
39

Kromě výhodných letenek v ekonomické třídě do Manily, Bangkoku a Kuala Lumpur za 7 856 Kč seženeme dnes i zvýhodněné lety v prémiové cestovní třídě. Zpáteční letenky z Vídně na Filipíny se Saudia Airlines v byznysu zakoupíte za 37 009 Kč.

Cestu lze zkombinovat znovu jako open-jaw s příletem do Singapuru a odletem zpět z Manily. Bonusem bude modernější letoun 788, ale na druhou nucené mezipřistání na Maledivách v délce 1 hodiny.

V obou směrech vás čeká kratší přestup v délce 4 a 6 hodin v Jeddah, který si doslova vychutnáte. Otevřen tu byl jeden z největších salónků na světě a jeho služby jsou taktéž na vysoké úrovni. Virtuální realita, ochutnávky arabské kávy, spací místnosti, pec na pizzu, barista, čokoládový bar, sprchy a koutek pro děti. Podívejte se na mé krátké video.

Služby Saudia patří rozhodně k těm lepší. Pokud vám nebude na palubě chybět alkohol, není jim prakticky co vytknout. Skvělé freshe, nejlepší mezze a servis kdykoliv si řeknete.

Za tyto letenky připsáním mil do věrnostního programu Flying Blue automaticky získáte stříbrný status, který vám např. umožní zdarma přepravit vždy 1 kus odbaveného zavazadla u všech tarifů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno