Už jsi to slyšel? S námi můžeš jet na několik měsíců do USA a to ZDARMA!

Zúčastni se soutěže o pobyt v Americe od společnosti Smaller Earth a odškrtni si další položku z tvého listu “must see“. Ve hře je tříměsíční program Work and Travel nebo letenka z Prahy do New York City a zpět. A to vše zadarmo!

Ve Spojených státech můžeš zažít nezapomenutelné léto, získat nové přátele a vybrousit svou angličtinu. Máš přesnou představu co bys v Americe podnikl, kam by ses chtěl podívat a co by ti pobyt mohl všechno dát? Napiš nám o tom, vyhraj a proměň sny v realitu!

Pro účast v soutěži o letní program Smaller Earth zdarma bude tvým úkolem napsat krátký motivační text v angličtině o tom, jaké jsou tvé důvody k návštěvě USA. Napiš esej na 1-2 normostrany, která nám ukáže, že jsi plný vášně k cestování a Amerika je tvou srdcovkou. Zadání práce je „Proč chci vyjet do USA“ a neboj se odvázat! Jsme zvědaví, proč právě ty toužíš po cestě za oceán!

Jaké jsou podmínky soutěže?


Zašli nadupaný text v anglickém jazyce o rozsahu 1-2 normostrany na náš email czech@smallerearth.com a do předmětu emailu uveď „Soutěž o vysněné léto v USA“. Esej zašli ve formátu PDF. Soutěž je otevřena od 1. října 2016 do 31. prosince 2016, do 23:59 hodin. Podmínkou tvé účasti je studium na vysoké či vyšší odborné škole.

9. ledna 2017 oficiálně vyhlásíme vítěze a umístíme jeho fotku s vítězným výrazem „VYHRÁL JSEM LÉTO V AMERICE!“ na naše webovky.


Soutěž najdete zde: http://www.smallerearth.com/cz/soutez/

Společnost Smaller Earth je tvým prostředníkem k získání nezapomenutelných zážitků z cestování po světě. Specializujeme se na letní programy Work and Travel, které umožňují studentům VŠ a VOŠ pracovat v amerických dětských táborech či v luxusních hotelových resortech. Naší specialitou je možnost pro studenty doplatit větší část poplatků až během léta z vydělaných peněz na místě. Mimo práce na účastníky čekají desítky nových přátel ze všech koutů světa, každodenní zlepšování angličtiny, našetření peněz na cestování a po odpracovaném létě například legendární roadtrip po západě USA. Více o našich programech se dozvíš na www.smallerearth.com.


Andrea Mocmannová

Doporučené články