Soutěž Vyfoť projekt se chýlí ke konci

Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt vstoupila do své druhé poloviny. Digitální odpočítávání na stránkách www.vyfotprojek­t.cz ukazuje již jen 10 dní do konce soutěže. Za více než jeden měsíc, po který doposud mohli účastníci nahrávat své soutěžní fotografie na webové stránky, bylo přihlášeno přes tři tisíce fotografií!


I když je konec soutěže až 31. 8. 2012, řada cen je losována průběžně a tak má skutečně každý příležitost stát se výhercem atraktivních cen. Vylosovaní výherci se mohou těšit na velmi zajímavé a hodnotné ceny, kterými jsou digitální fotoaparáty, knihy s fotografickou tématikou nebo i rekreační víkendové pobyty po České republice.

Minulý ročník soutěže byl velmi úspěšný a dle počtu prozatím přihlášených fotoalb je zřejmé, že soutěžící baví fotografování projektů i letos. Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol: vyfotografovat a vložit přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže fotografie realizovaných projektů spolufinancovaných z fondů EU. Aby však soutěž nebyla úplně stejná, jsou v tomto ročníku soutěže lehce pozměněna pravidla. Fotografování projektů zůstává, ale přibyla podmínka, aby alespoň na jedné z přihlášených fotografií byla vyfocena minimálně jedna osoba – například rodinní příslušníci, přátelé nebo kamarádi.


Za pouhý jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie realizovat v České republice přes 4000 nových projektů. Nyní máte tedy na výběr již z více než 14 000 realizovaných projektů! Pro inspiraci, jaký projekt podpořený z fondů EU je ve vašem okolí, můžete také navštívit Mapu projektů na www.mapaprojek­tu.cz. Soutěží se stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Aby šanci vyhrát měl skutečně každý, probíhá během celé doby trvání soutěže pravidelné losování o hodnotné ceny. Výhercům hlavních kategorií budou po ukončení a vyhodnocení soutěže předány digitální zrcadlovky v Praze na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR.

Více informací:

Vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Doba trvání soutěže:

1.7. – 31.8.2012, Vyhodnocení v září 2012

Doporučené články