Connect with us

Afrika

Senegal na 11 nocí v resortu u pláže s all-inclusive. Zájezd od 20 990 Kč

Published

on

Za exotikou v červnu? Vyzkoušejte třeba Senegal. Právě sem aktuálně pořídíte nejlevnější zájezdy za 21 990 Kč 20 990 Kč, a to rovnou na 11 nocí v 4* resortu Royal Horizon Baobab s all-inclusive.

V nabídce je i 5* resort RIU Baoba, ten pořídíte za 26 990 Kč ve stejném termínu, tedy od 7. do 19. června.

Zájezdy zakoupíte na stránkách CK fischer.cz/senegal nebo eximtours.sz/senegal. Přehledné srovnání cen a termínů poté máte v našem srovnávači zájezdů – dovolená v Senegalu.

Pro vstup do Senegalu vám postačí platný cestovní pas – víza do Senegalu se udělují po příletu zdarma.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Afrika

Prázdninové Tunisko s all-inclusive (spoustu termínů). Zájezd od 12 290 Kč

Published

on

By

Letošní sezóna zdá se bude velmi výživná co do last-minute zájezdů i během prázdnin. Ale pokud nemůžete plánovat 2-3 dny před odletem, pak i pro vás díky našemu srovnávači zájezdů máme dostatek nabídek na výběr.

Např. směrem do Tuniska aktuálně zakoupíte minimálně v první polovině měsíce července spoustu termínů od 12 290 Kč za osobu. Jedná se o 4* resorty, kdy je mnohdy součástí areálu i aquapark. Vždy pak máte v ceně all-inclusive stravování a minimálně 7 nocí v hotelu.

Podívejte se sami na všechny nabídky nejlevnější dovolené v Tunisku po čas letních prázdnin.

Continue Reading

Afrika

Plavání s dugongy a nejlepší hotel v Marsa Alam s all-incl. Zájezd od 17 360 Kč

Published

on

By

Jeden z nejnovějších a zároveň nejlepších resortů v egyptském letovisku Marsa Alam najdete v zátoce Marsa Mubarak jen kousek od letiště, která je domovem mořské krávy dugonga a není problém si s ním prakticky každý den zaplavat.

Pětihvězdičkový resort Iberotel Costa Mares nabídne prvotřídní služby a za poslední 2 roky nikdy nespadla cena s tuzemskými CK pod 23 tisíc za osobu. Nově s příchodem největší evropské cestovky TUI však můžete do tohoto luxusu zamířit jen za 17 360 Kč.

Zájezd a termíny najdete přímo na stránkách CK tui.cz/iberotel-costa-mares.

Letět můžete prakticky každý pátek od listopadu do března. Za cenu konkurenčních CK, tedy asi 25 tisíc korun si tu můžete užít Vánoce nebo Nový rok.

Continue Reading

Afrika

Kapverdy: Occidental resort na Boa Vista s all-inclusive. Zájezd od 16 990 Kč

Published

on

By

Výhodný zájezd směrem na Kapverdské ostrovy zakoupíte s odletem v úterý 18. června. Letí se přímo z Prahy na ostrov Boa Vista a pobyt na 7 nocí bude situován v resortu Occidental na nádherné široké písčité pláži. V ceně je samozřejmě all-inclusive, odbavená zavazadla a transfer mezi letištěm a hotelem.

Pro pobyt na Kapverdských ostrovech nejsou nutná víza, ale je nutné uhradit bezpečnostní taxu, a to klidně až po příletu na letišti. 

Další výhodné zájezdy naleznete v našem srovnávači dovolené na Kapverdách.

Continue Reading

Nové články