Rhodos z Prahy do 4* hotely s all-inclusive na týden. Zájezd od 6 990 Kč

0
503

Na řecký ostrov Rhodos můžete letět pohodlně a bez starostí už nadcházející pondělí 14.6. Čeká vás pobyt ve 4* hotelu Kolymbia Sky se stravováním formou all-inclusive za parádních 6 990 Kč! Samozřejmostí je přímý let z Prahy a transfer z letiště do hotelu.

Dobré recenze hotelu si můžete přečíst například na webu invia.cz, zájezd pak rezervujte na webu travelportal.cz.

Za tuto jste v minulosti v Řecku pořídili maximálně 3* hotel bez stravy, tudíž s případnou rezervací moc neváhejte, tato nabídka se nejspíš brzy vyprodá.

Pokud byste plánovali vyrazit z krásného klidného letoviska Kolymbia, ve kterém leží hotel, na výlet na vlastní pěst, mrkněte na našeho průvodce po ostrově Rhodos.

Podmínky pro cesty

Do Řecka musíte disponovat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin (nárok máte na 2 PCR testy do měsíce zdarma), případně certifikáty o úplném očkování (minimálně 14 dní) nebo o prodělání nemoci.

Návrat z Řecka je podmíněn antigenním testem na místě (zajistí cestovní kancelář) a PCR testem do 5 dní po návratu, případně potvrzením o očkování (stačí min. 22 dní po první dávce) nebo potvrzením o prodělání nemoci v uplynulých 180 dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno