Přímý let z Prahy na Tenerife ještě v červnu. Letenky od 4 524 Kč

0
66

Velmi zajímavou nabídku si připravila tuzemská aerolinka Smartwings pro ty, kteří chtějí co nejdříve odletět k moři či za pěší turistikou a raději než s cestovkami cestují individuálně. Zpáteční letenky z Prahy na kanárský ostrov Tenerife pořídíte za 4 524 Kč, což je poloviční cena oproti dosavadnímu standardu na přímých spojích.

Ubytování, půjčení auta a průvodce

I na poslední chvíli pořídíte na Tenerife ubytování v hotelu na týden za ceny cca 9 500 Kč pro 2 v klasickém hotelu. Apartmány mimo letoviska pak jsou ještě levnější.

O tom, kde přesně se ubytovat, jak se na ostrově dopravovat nebo co zde vidět, se dočtete v našem obsáhlém průvodci po Tenerife.

Ani půjčení auta není na Teneirfe nijak nedostupnou záležitostí. Malé auto u seriozních nadnárodních autopůjčoven pořídíte na daný termín od 2 600 Kč na týden.

Podmínky pro cestu

Do Španělska nově stačí jen antigenní test maximálně 48 hodin starý, případně dokončené očkování alespoň 14 dní od poslední dávky nebo prodělání nemoci v uplynulých 180 dnech.

Podobné podmínky platí i pro cestu do ČR s tím rozdílem, že antigenní test může být max. 24 hodin starý (provedete za 30 EUR na letišti), na druhou stranu u očkování stačí již lhůta 22 dní od první dávky. Po návratu zpět už test podstupovat nemusíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno