Prázdninové přímé lety na Sardinii z Prahy. Letenky od 1 735 Kč

0
589

Společnost Volotea opět obnovuje svoji linku mezi Prahou a sardinským městem Cagliari a na tři prázdninové termíny nasazuje velmi příznivé ceny. V letošní sezoně to zatím vypadá, že na prázdninové termíny s nižšími cenami z Prahy počítat nemůžeme. Nejlevnější letenky jsou dostupné na tyto termíny s tím, že za 68 EUR jsou volná 2-3 místa, další pak za 72 EUR:

  • 22. – 25.7.
  • 22. – 29.7.
  • 15. – 19.8.

Při koupi do 31.5. můžete termín letu měnit bez poplatku za změnu, avšak s doplatkem do aktuální výše ceny nové letenky.

Ubytování, průvodce a zájezdy

Kde se ubytovat, rezervovat auto? Prázdninové ceny ubytování na Sardinii bývaly velmi vysoké, nicméně letos v pohodě pořídíte ubytování v hezkém penzionu či apartmánu kolem 1 600 Kč na noc pro 2.

Co na Sardinii? Na svou cestu se připravíte s naším praktickým průvodce, třeba těmito 27 místy co vidět na Sardinii. Ovšem svou inspiraci hledejte i v cestopisech od Baťůžkářů a Sardinie za Kačku.

Preferujete zájezd s cestovní kanceláří před cestou „sestav si sám“? Podívejte se na výpis aktuálních zájezdů na Sardinii, jejichž cena se při dopravě letecky pohybuje od 11 000 Kč na osobu za týden.

Podmínky pro cesty

Itálie od 15.5. zrušila povinnou karanténu a nově stačí jen 48 hodin starý antigenní test. Před zpět do ČR je nutné provést ještě v Itálii alespoň antigenní test (max. 24 hodin starý), který je možný absolvovat před odletem na letišti Cagliari za 45 EUR. Zatím je Itálie v červené kategorii a nejspíš se nedá předpokládat, že na červnové termíny se dostane do oranžové, proto je nutné počítat po příletu do ČR s dalším PCR testem, do jehož výsledku musíte být v izolaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno