Zimní dovolená v Krkonoších? Správná volba!

Už je nejvyšší čas naplánovat si svou zimní dovolenou! Termíny totiž brzy budou přebrané. Zarezervujte si jej proto dříve, než bude pozdě. Třeba prostřednictvím serveru Hotel.cz, který české hotely a penziony sdružuje. Včetně těch krkonošských! Svou zimní dovolenou si tu tak zarezervujete během pár minut.

Krkonoše mezi domácími turisty jednoznačně patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace. Nabízejí totiž bohaté vyžití jak letní, tak i zimní dovolené, na kterou se v tomto článku zaměříme. Mezi nejoblíbenější lokality patří Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Malá Úpa a Harrachov. Milovníci běžeckého lyžování a zimní turistiky zajisté zamíří do Špindlerova Mlýna. Skvělé sjezdové lyžování na vás čeká ve skiareálech Harrachov, Mladé Buky, Rokytnice Benecko a Malá Úpa. A pokud si od lyžování budete chtít na jeden den odpočinout, vyrazte do historického dolu Kovárna v Obřím dole, sklárny v Harrachově či na pohádkovou stezku v Malé Úpě.

Kde se ubytovat?

Dobrou zprávou je, že o ubytování v Krkonoších není nouze. Ale také je po něm velká poptávka. Proto s rezervací termínu, obzvláště jedná-li se o vytížené termíny vánoční a novoroční, neotálejte. V nabídce serveru najdete ubytování ve Špindlerové mlýněubytování v Peci pod Sněžkou i ubytování v Harrachově. Záleží jen na vás, kam se vydáte.

Jednoduché a intuitivní vyhledávání

Orientace na serveru je jednoduchá a intuitivní. Své ubytování můžete vybírat hned na základě několika parametrů. Vybírat můžete podle ceny i doporučení uživatelů, kteří mají s konkrétním ubytovacím zařízením již své zkušenosti. Mezi nejlépe hodnocené krkonošské penziony například momentálně patří Apartmány Sport v Rokytnici nad Jizerou. Dobře hodnocen však je i Penzion Elizabeth ve Špindlerové Mlýně.

Cestovní kancelář? Ne, server Hotel.cz

Hlavní výhodou serveru Hotel.cz je, že plně nahradí cestovní kancelář. Ubytování ve své vybrané lokalitě si zarezervujete několika kliky na počítači. A mimo jiné tak ušetříte za provizi, kterou by si cestovka strhla. Aneb, k čemu potřebujeme cestovní kanceláře, když máme server Hotel.cz! Rezervaci ubytování na serveru Hotel.cz zkrátka lze jen doporučit.

Doporučené články