Nemáte na dovolené zajištěnou stravu? Akční leták Billa nabízí plno potravin, které vám přijdou vhod!


Ať už se vyrážíte slunit k moři nebo na pěší túry někam do hor, vždy musíte myslet na to, co budete během vašeho pobytu jíst. Jako nejjednodušší řešení se obvykle nabízí stravování poskytované přímo ve vybraném ubytovacím zařízení, ať už v podobně poloviční či plné penze nebo pobytu all inclusive, kde můžete jíst a pít, co hrdlo ráčí. Takové zájezdy však bývají většinou dražší, a když ne, tak jsou během chvilky vyprodané. Samozřejmě se ale nejedná o žádnou velkou komplikaci – pokud se vám takový pobyt za rozumnou cenu najít nepodaří, prostě vezměte svůj jídelníček do vlastních rukou. Naštěstí je tu akční leták Billa, který vám přinese spoustu inspirace a plno zajímavých slev, díky čemuž to zvládnete levou zadní.

Pořádná svačina na cestu z Billy

Než se dostaneme ke slíbeným tipům na potraviny, které se vám budou hodit během samotného pobytu, musíme také zmínit, že byste neměli podcenit ani přípravu na samotnou cestu. I s tím vám může velmi pomoci akční leták Billa, zejména pokud si plánujete připravit pohoštění v podobě vlastních baget a sandwichů. V Billa letáku totiž momentálně najdete výborné rustikální bagety za super cenu a také čerstvý šestizrnný chléb nebo klasické dalamánky. A pokud si rádi dopřejete i něco sladkého, určitě vás nezklame ani tvarohová nebo maková mřížka. Bagetu je však pochopitelně potřeba také něčím obložit, a tak vám určitě přijde vhod, že leták Billa přináší zajímavé akce i na různé sýry a uzeniny. Co takhle zkusit třeba plátky cheddaru s kuřecím šunkovým salámem a čerstvou rukolou? Hotové bagety pak můžete naskládat do plastové krabičky, kterou najdete za akční cenu například v Pepco letáku, aby se vám v tašce nerozmačkaly. Akční leták Billa má připravené řešení i pro ty, kdo dávají přednost tradiční české svačině v podobě řízků, které si můžete připravit třeba z plátků krkovice, které tu nyní zakoupíte s více než 15 % slevou.

Akční leták Billa vám umožní rychlé a snadné vaření

Když vycestujete někam na dovolenou, určitě nechcete trávit hodiny u plotny, když máte okolo sebe tolik příležitostí k odpočinku a poznávání nových, zajímavých míst. Naštěstí ani nemusíte, v Billa letáku totiž najdete plno potravin, které vám vaření dost ulehčí. Z akčních produktů můžete vykouzlit například výborný těstovinový salát s tuňákem, který bude hotový během chvilky a navíc vás příliš nezatíží, takže budete mít dost energie na jakékoliv dobrodružství, které jste si naplánovali. Z těstovin však můžete vykouzlit i jiné pokrmy. Když si například koupíte již připravenou boloňskou či jsou omáčku Franz Josef, tak budete mít jídlo hotové za pár minut. Na cestách byste mohli ocenit také bramborové noky, které stačí jen ohřát ve vroucí vodě, a můžete je servírovat třeba se špenátem nebo nějakou sýrovou omáčkou. Možností samozřejmě existuje celá řada, záleží totiž jen na vaší fantazii a chuťových preferencích.

Doporučené články