Jaké jsou možnosti ubytování ve Špindlerově Mlýně?

Špindlerův Mlýn patří k nejpopulárnějším dovolenkovým destinacím Krkonoš a vlastně i celého Česka. Každoročně se sem sjíždějí turisté a milovníci zimních sportů. Hledají solidní ubytování za příznivé ceny, které by bylo v blízkosti největších lákadel Špindlu.

Útulné hotely i penziony

S výběrem komfortních noclehů nebudete mít velkou práci. K dispozici jsou luxusní hotely, rodinné penziony, horské chaty i ubytování v soukromí. Záleží jen na vašem vkusu, cenových možnostech a samozřejmě obsazenosti. Podívejte se na Špindl info a dozvíte se o všem, co se v oblíbené lokalitě šustne. Zalíbí se vám přepychový hotel Špindlerův Mlýn, anebo malebná horská bouda? Výběr je pestrý a včasná rezervace nutná! Na webovkách si vyberete ideální ubytování, informujete se o aktuálním počasí, zajímavých turistických cílech, provozu skiareálů či lanovek a omrknete web kamery.

Letní radovánky vedou!

Parné letní dny jsou pro dovolenou ve Špindlu jako stvořené, protože si zamilujete osvěžující stín hor a lesů. Díky tomu okusíte horskou turistiku, cyklistiku, indoor aktivity, koupání i wellness radovánky. Oblast je doslova prošpikována cyklistickými a turistickými trasami, které jsou vhodné také pro koloběžky. Nejen nejmenší výletníci si přijdou na své v lanových centrech, aquaparcích a dětských atrakcích.

V zimě to tu žije!

Mít po ruce komfortní hotel Špundlerův Mlýn oceníte zejména na zimní dovolené. Po dni stráveném na sjezdovce anebo běžecké stopě se uvolníte při wellness procedurách, ve stylových barech a hospůdkách. Rozsah nabízených služeb záleží na každém hotelu, ale vždy budete mít parádní výhled na majestátní Krkonoše a nadýcháte se horského vzduchu. O prima zábavu se postarají upravené sjezdovky a běžecké stopy, pohodlné lanovky, bobové a sáňkařské dráhy nebo kluziště.

Doporučené články