Arowana – to je dovolená doma i v zahraničí

0
260

Pojďte si naplánovat nezapomenutelnou dovolenou. Ať již v Česku, na Slovensku, případně jinde v zahraničí. S Arowana Agency se lze vydat i do českého rezortu v Thajsku. Kam na dovolenou? A kdy? Pokud jste to raději nyní v létě odložili a trávíte čas doma nebo na chalupě, stále máte šanci si dovolenou užít. Vyrazit si lze k moři třeba ještě v září. Stihnete ale ještě i zajímavé letní či podzimní výlety po České republice a na Slovensku. Na cestu vás vypraví Arowana – cestovní kancelář, která se zprostředkovává české, slovenské i zahraniční pobyty. Cestovní kancelář vás vezme i na dovolenou v Thajsku – třeba letos v zimě.

Doma je doma – a dnes se Češi vydali opět poznávat české luhy a háje

Dlouhá léta jsme upřednostňovali pobyty v cizině před výlety po České republice. Hodí se proto připomenout, kde to u nás doopravdy stojí za to. V Arowana vám dají skvělé tipy, kam se vyplatí jít v páru, s rodinou, s přáteli, ale klidně i single. Vydejte se po Sázavě na Český Štenberk. Plavbu si užijete i na Orlíku a podívejte se u toho na Zvíkov. Na Jižní Moravě se rozhodně vyplatí zažít plavbu po Baťově kanálu a podívat se do Strážnice a na Petrov. Navštívili jste někdy naše UNESCO skvosty – Telč či Třebíč? Na severní Moravě vás uchvátí Pustevny a rožnovský skanzen. Vidět na vlastní oči Jurkovičovy stavby je skutečně „povinnost“ každého Čecha. Stejně tak, jako si projít Babiččino údolí a podívat se na největší skalní město u nás – Adršpach. S dětmi máte ale další povinnost – projet si česká ZOO. Výlet do Safari parku ve Dvoře Králové spojte s návštěvou Kuksu. Na výlety po Česku je čas nyní, v létě, ale užít si můžete i krásný český podzim. Naplánujte si své výlety po České republice s Arowana Agency. TIP: Dovolená 2020/2021: vyberte si ze skvělých možností Arowana v Čechách, na Moravě, na Slovensku i v zahraničí.

Tipy na výlety po Slovensku

Slovensko máme za rohem, netrápí nás jazyková bariéra, a vzhledem ke společné historii se zde cítíme jako doma. Kam se na Slovensku podívat? Nejkrásnější slovenskou ZOO vám představí Bojnice, stejně tak jako úžasný zámek. Vydejte se po stopách Čachtické paní a do Trenčína. Projděte se krajem Juraje Jánošíka, či se vydejte na Oravský hrad. Výlet spojte s návštěvou termálů. Užít si lze též zábavné koupání v aquaparku Tatralandia či v termálu v Bešeňová. Dovolená Slovensko, to je skvělý odpočinek, který máme doslova na skok.

Arowana vám doporučí bezpečnou dovolenou i v zahraničí

S Arowana Agency však máte možnost vycestovat i do jiných zahraničních destinací – do Choravatska, Řecka, Bulharska, Polska, Maďarska, ale i do exotičtějších zemí. Třeba do Thajska. Agentura sleduje bezpečné destinace a nabízí dovolené v oblastech, kde to současná situace dovoluje. Tipem Arowana pro letošní zimní cestu za sluncem je dovolená v Thajsku. Hitem je ubytování na thajském ostrově Ko Lanta. Ubytovaní budete přímo v českém rezortu, díky čemuž je pobyt ještě bezpečnější. Navíc není nutná ani znalost jazyků, abyste se bez problémů domluvili. K dispozici je český průvodce i český personál.