Horké slunce, azurové moře a fantastická zmrzlina aneb lákadla benátské riviéry, kterým neodoláte

0
1052

Sluneční paprsky vás polechtaly pod nosem a vylákaly na pláž. Moře je teploučké, plážový servis dokonalý. Odpočíváte, pod slunečníkem, občas část svého běloučkého těla vystavíte slunci. Po chvíli si jdete zaplavat, v plážovém baru si dáte zmrzlinu nebo něco na osvěžení. Přesně tak vypadá nádherná letní dovolená v Apart hotelu v italském Bibione.


Posezení s výhledem na pláž

Severotitalské letovisko Bibione nabízí výhodnou polohu. Vyjedete-li večer z domova autem, ráno už jste u moře. Apart hotel patří do sítě Europa Tourist Group, největšího provozovatele turistiky v oblasti Benátské riviéry, a poskytne vám veškerý komfort včetně vybavených apartmánů. Hotel se pyšní restaurací nabízející místní kuchyni formou pestrého bufetového stolu. Při konzumaci zdejších specialit budete mít výhled přímo na pláž, moře nebo vodní park.

Příjemný odpočinek u bazénu

Jde o ideální místo pro rodinnou dovolenou. O zábavu dětí od 3 do 9 let se postará Mimiklub se spoustou aktivit včetně kreativních laboratoří. Pro dospívající je připraven Juniorklub nabízející například taneční školu. Děti i dospělí si užijí tematické večírky i sportovní turnaje. Samozřejmostí je Wi-fi připojení v celém prostoru hotelu.


Lahůdka pro milovníky historie

Patříte-li mezi milovníky historie, určitě si nenechte ujít návštěvu Národního archeologického muzea Concordiese a archeologického naleziště Concoradia Sagittaria, důležitého místa na cestě do Říma ležícího cca 2 km od města Portogruaro. Z Bibione vás tam za hodinu doveze autobus a můžete se těšit na bohaté nálezy z antických dob.

Vychutnejte si atmosféru Velikonoc

Nechcete-li čekat až na letní sezónu, můžete se do Apart hotelu vydat už na jarní prodloužený víkend, nebo o Velikonocích v termínech od 7. do 23. dubna 2017. Na zájezdu vás čeká zajímavý program, například volný vstup do zooparku Punta Verde, kde žije více než 1000 druhů zvířat, volný vstup do termálních bazénů, sleva na lázeňské procedury v Bibione Termae. Na Velikonoční neděli budete mít možnost ochutnat tradiční italský velikonoční oběd. Nenechte si ujít také plavbu po lagunách v Bibione a návštěvu rybářského domku spojenou s ochutnávkou vína.