Nový Cestovatel

Tak jsme konečně slezli ze stromů a přešli jsme na databázové zpracování článků, které nám značně ulehčí práci s přípravou a umísťováním článků. V poslední době jsme věnoval téměř všechen čas na napsání redakčního systému, pomocí kterého od tohoto týdne budou redaktoři přidávat články přímo přes WWW rozhraní.

Co to přinese Vám, našim čtenářům? Především pravidelnou aktualizaci, která bude probíhat průbežně, tak jak budeme psát články. Asi vzniknou nové rubriky (a podrubriky), některé možná zaniknou.

Tento týden bude probíhat převod zbylých článků do databáze, znova proběhnou jazykové korektury a u článků se opraví datum publikování. V současné době je v databázi pouze 30 článků, ale téměř všechny jsou buďto nové, nebo jsou doplněné o fotografie. Takže, když něco nebude fungovat na 100%, nebo něco nenajdete, tak nám hned nenadávejte, děláme co můžem.

Mějte se pěkně a zůstaňte s námi

Milan Kylar

Zakladatel a kdysi také šéfredaktor časopisu www.cestovatel.cz. Nyní jsem zaměstnancem softwarové společnosti... Kromě toho občas fotografuji.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *