Nové linky do Černé Hory: Brno – Tivat a Bratislava – Podgorica. Letenky od 4 258 Kč

0
219

Černohorská letecká společnost Air Montenegro včera oznámila dvě nové linky, z nichž obě můžou být pro české cestovatele zajímavé. K již fungující lince z Prahy do letoviska Tivat přidává i přímé lety z Brna. Nově začne létat také z Bratislavy do hlavního města Podgorica. Letenky už jsou v prodeji na webu airmontenegro.com.

Z Brna se bude létat 3x týdně vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Doba letu je hodina a 20 minut. Ceny zpátečních včetně odbaveného zavazadla do 23 kg začínají na 224 EUR.

Z Bratislavy nepoletíte do Tivatu, ale do hlavního města Podgorica, a to 2x týdně vždy v úterý a sobotu. Zpáteční letenky jsou levnější a startují na 175 EUR.

Air Montenegro provozuje pouze flotilu moderních letadel Embraer E-195, které osobně považuji za nejpohodlnější regionální letadla.

Linka z Prahy do Tivatu bude pokračovat i v příští sezoně, a to hned 4x týdně. Ceny však aktuálně přesahují 450 EUR.

Jsou ceny výhodné a dají se čekat akce?

Na první pohled se může zdát, že cena okolo 5 tisíc korun za letenku po Evropě je silně neatraktivní, faktem ovšem je, že pokud chcete do Černé Hory vyrazit o prázdninách, levnější letenku budete z Česka, Slovenska nebo Vídně hledat jen obtížně. Bonusem je navíc odbavené zavazadlo automaticky v ceně letenky.

Akční letenky bychom na těchto trasách příliš nečekali. Na loni oznámené lince Praha – Tivat ceny od počátku jen mírně stoupaly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno