Nejlepší zimní pobyty? Přece dovolená v Česku!

Vánoce a Silvestr za vámi. Už si představujete tu lednovou dobu nudy, kdy se nebudete mít na co těšit? Ale kdeže. Naplánujte si dovolenou. Když se v půlce roku běžně cestuje někam, kde potřebujete načerpat síly, proč to neudělat i na přelomu roku nebo těsně po jeho začátku?

Zimní pobyty v Mcelích

Nemusíte si plánovat zahraniční výlet. Pomůže změna, takže relaxační víkend se také počítá. A v Česku je spousta resortů, kde se budete cítit přímo královsky. Takové wellness, to jsou lázně v luxusním hávu. Nabízí zde spoustu procedur i právě lázeňské programy konzultované přímo s odborníky. Nepotřebujete však lékařské doporučení, nemusíte jet na wellness pouze po operaci, program plný relaxace si může užít každý, kdo potřebuje vzpruhu. Nebo si jen povyrazit s kamarádkou. To už je na vás. Udělejte si třeba beauty víkend s parťačkou, prodlouženou romantiku s partnerem nebo vyrazte s rodinou na zimní pobyty plné odpočinku i sportu. A nemusíte jezdit daleko. Jestli jste z Prahy, luxus je na dosah. Například ubytování v Mcelích vás okouzlí možností pobytu na zámku. Zde o vás bude přímo královsky postaráno. Fantastická kuchyně, prvotřídní služby, bohatý program, to vše slibuje dovolená v Mcelích.

Dovolená v Mcelích

Ono už stačí odjet za hranice města, kde bydlíte. Už jen vědomí, že měníte prostředí, přepne vaši mysl na relaxační mód. A konkrétně střední Čechy, kde se nachází i pohádkové království Mcely, nabízí bohaté vyžití. Můžete poznávat krásy nedalekého Nymburku, Poděbrad, Českého ráje. Záleží jen na vás, jestli budete jen lenošit, nebo si lehce zasportujete na výletech po okolí. Pokud budete autem, můžete si vyrazit na výlet a večer se odměnit masáží nebo relaxem ve spa. Hledáte více inspirace? Zarezervujte si své ubytování na Hotel.cz. Zde najdete přehledný výběr spousty krásných míst u nás včetně mnoha ubytovacích zařízení s podrobným popisem, takže si každý přijde na své.

Doporučené články