Mauricius z Prahy včetně letních prázdnin s odbaveným kufrem. Letenky od 11 864 Kč

0
146

Parádní akci za exotikou Indického oceánu můžeme aktuálně najít v rezervačním systému rakouské aerolinky Austrian Airlines. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Mauricius s jedním rychlým přestupem ve Vídni nebo Curychu jsou na zimní/jarní termíny dostupné od 11 990 Kč, zatímco na letní měsíce včetně prázdnin jen kosmeticky dráž – cca od 12 100 Kč. V ceně je navíc i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Letenky nejlevněji rezervujte přímo přes web aerolinky aua.com. Zadejte místo odletu (Prague – PRG) a místo příletu (Mauritius – MRU) a nechte vteřinku stránku načíst, aby se vám ve spodní části objevil kalendář všech nejlevnějších termínů.

Při cestě na Mauricius potřebujete očkování + PCR test provedený minimálně 72 hodin před odletem. Po příletu na Mauricius vás čeká povinný antigenní test zdarma ještě na letišti, po té se můžete volně pohybovat po ostrově. Během 5. dne vás čeká další antigenní test, který zajistí hotel, v případě, že bydlíte v soukromí pak můžete zakoupit v lékárně. Aktuální podmínky sledujte na naší stránce koronavirus na Mauriciu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno